GHOSTEMANE - Forum Kalín 2021

27.11.2021, 18:00 – 22:00

PO ÚSPĚŠNÉ AMERICKÉ TOUR SE RODÁK Z FLORIDY GHOSTEMANE ZNOVU VRACÍ SE SVOU HOROROVOU SKUPINOU DO EVROPY. MILOVNÍK BLACK METALU A HIP-HOPU TVOŘÍ HUDBU, KTERÁ SI BERE TY NEJDRSNĚJŠÍ KLIŠÉ Z TĚCHTO ŽÁNRŮ A VYTVÁŘÍ Z NICH SVŮJ INDUSTRIÁLNÍ SVĚT DOPROVÁZENÝ MASIVNÍMI BEATY A OSTRÝMI RIFFY KYTAR. 

GHOSTEMANE - Forum Kalín 2021
  • Adresa:
    Pernerova 652/55
    Praha 8 186 00

VE FORU KARLÍN PŘEDSTAVÍ 24. LEDNA 2021 SVÉ POSLEDNÍ EP HUMAN ERROR. VSTUPENKY JSOU V PRODEJI OD 13. ZÁŘÍ NA FOURCE.CZ A U PRODEJCŮ GOOUT.CZ A TICKETMASTER.

ERIC WHITNEY VYRŮSTAL NA FLORIDĚ, KAM SE JEHO RODIČE PŘESTĚHOVALI Z NEW YORKU. KYTARU VZAL POPRVÉ DO RUKY V PUBERTĚ, KDY JEJ OKOUZLILY TVRDŠÍ ŽÁNRY JAKO METAL A PUNK. ZANEDLOUHO SE STAL SOUČÁSTÍ MÍSTNÍ HARDCOROVÉ SCÉNY, KDYŽ SE PŘIDAL KE KAPELÁM NEMESIS A SEVEN SERPENTS. ROK PO VYDÁNÍ PRVNÍ DESKY SE SKUPINOU NEMESIS SE ODSTĚHOVAL DO LOS ANGELES A SVOU ROCKOVOU KARIÉRU NECHAL ZA SEBOU.

JAKO GHOSTEMANE ZAČAL WHITNEY VYSTUPOVAT OD ROKU 2015, KDY NAVÁZAL SPOLUPRÁCI S KOLEKTIVEM UNDERGROUNDOVÝCH RAPPERŮ A PRODUCENTŮ SCHEMAPOSSE, KTERÝ ZALOŽIL RAPPER JGRXXN A KDE PŮSOBIL MIMO JINÉ TAKÉ ZESNULÝ LIL PEEP. GHOSTEMANE ZAZÁŘIL NA SOUNDCLOUDU A OD ROKU 2015 STIHL VYDAT SEDM ALB VČETNĚ KLADNĚ PŘIJETÉ NAHRÁVKY N/O/I/S/E, KTERÁ MU OTEVŘELA DVEŘE NA HLAVNÍ PÓDIA SVĚTOVÝCH FESTIVALŮ. NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ HIT MERCURY S HOROROVÝM ANIMOVANÝM VIDEM MÁ NA YOUTUBE TÉMĚŘ 180 MILIONU ZHLÉDNUTÍ.

KROMĚ VLASTNÍCH NAHRÁVEK GHOSTEMANE PRAVIDELNĚ VYDÁVÁ MIXTAPY A TRACKY S DLOUHOLETÝMI SPOLUPRACOVNÍKY JAKO JE RAPPER POUYA, DVOJICE SUICIDEBOYS NEBO JEHO BRATR PARVO, SE KTERÝM NEDÁVNO VYDAL EP HUMAN ERROR. GHOSTEMANE NACHÁZÍ INSPIRACI V OKULTISMU, SMRTI I METALU. K ROZDÍLŮM MEZI RAPEM A METALEM DODÁVÁ: „MYSLÍM, ŽE HRANICE MEZI ŽÁNRY SE DNES ZTRÁCEJÍ. UMĚLCI I POSLUCHAČI JSOU OTEVŘENĚJŠÍ A DÍKY TOMU VZNIKÁ NĚCO NOVÉHO.“