„Měli jsme jít do O2 Areny,“ smějí se Chinaski a přidávají v Praze třetí halu

4. listopad 2015, 14:52
„Měli jsme jít do O2 Areny,“ smějí se Chinaski a přidávají v Praze třetí halu

Po dvou velmi rychle vyprodaných koncertech v pražském Foru Karlín se Chinaski v prosinci vrátí na stejné místo ještě jednou. Vstupenky na třetí přidaný koncert naplánovaný na 15. prosince jsou v prodeji od tohoto týdne v síti Ticketportal. Fanoušci kapely mohou vybírat z běžných vstupenek na stání a lístků na sezení na posledním balkoně s barem a vlastní šatnou.

Tři koncertní zastávky ve Foru Karlín (1., 2., a 15. prosince) budou součástí halového turné kapely k albu Rockfield, které má pokračování ještě v Brně (10.12. DRFG Arena) a Třinci (8.12. Hala Werk). Aktuální koncertní program k úspěšnému albu Rockfield, který na všech zastávkách zazní, přitom původně do hal letos zavítat neměl. Chinaski k tomu donutil zájem fanoušků.

„Vstupenky se prodávají velmi rychle a zájem fanoušků nás těší. S kapelou vtipkujeme, že jsme si mohli rovnou objednat O2 Arenu. Loni jsme do ní nalákali 16 000 lidí a nyní se tomuto číslu už pomalu blížíme,“ říká booking agentka kapely Hana Petřinová. „Podrobnosti o vzhledu scény, speciálním programu nebo hostech kapela koncem měsíce zveřejní jako překvapení,“ doplňuje Petřinová.

Poslední album Chinaski Rockfield se záhy po vydání stalo platinovou a nejprodávanější nahrávkou v České republice. Úspěšný byl i albový singl Víno, jenž se stal dlouhodobě nejhranější písní českých rádií a podobně si vedl i jeho následovník Každý ráno. Za album, které vyšlo i na vinylu, kapela získala tři nominace na Anděla a ze slavnostního ceremoniálu si odnesla sošku za Nejlepší skupinu. Jaro a začátek léta muzikanti trávili na vyprodaném turné.