Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Jordan Mackampa - Café V lese

7.12.2019, 19:30 – 20:30

Britský soulový objev Jordan Mackampa přijede v prosinci do Prahy

Jordan Mackampa je zpěvák původem z Coventry. Jeho hudba je kombinací plynoucí jeho konžských kořenů a výchovy v poklidném středu Anglie.

Cena vstupenky: 250/300 Kč

Hluboké osobní písně s nádechem soulu se topí ve zvucích a příbězích měst, ve který za poslední roky žil. Ve své tvorbě se inspiroval milovanými soulovými zpěváky jeho matky jako Marvin Gaye nebo Bill Withers a kombinuje tak nadčasový vokál s chytlavými melodiemi a silnými texty.

Jordan se může těšit podpoře médií jako NME, Clash nebo Wonderland – vybudoval si širokou fanouškovskou základnu a vyprodal již čtyři koncerty v Londýně. Svými dosavadními nahrávkami si vydobil pozici jedno z nejnadějnějších britských soulových zpěváků.

V Praze se již představil jako předskokan X Ambassadors a nyní zavítá na svůj první sólový concert do Café V lese, kde zahraje 7. prosince 2019.

Vstupenky v prodeji v síti GoOut za 250,- + poplatky od pátečních 10:00, na místě pak za 300,-.