Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

NEJSLAVNĚJŠÍ ČESKÉ MUZIKÁLY v o2 arena Praha

18.1.2020, 20:00 – 22:00

Muzikálové árie dvou nejúspěšnějších českých hudebních autorů zazní poprvé v České republice pod jednou střechou. Koncert nejslavnější české muzikály se uskuteční v sobotu 18. ledna 2020.

Cena vstupenky: 750 - 1 290 Kč

Zazní největší muzikálové árie Karla Svobody a Michala Davida. Není snad nikdo, kdo by neznal megahity jako Jsi můj pán, Teď královnou jsem já, Asi do věží nebo Lásko má já stůňu. Tyto hity a mnohé další si zazpívají největší hvězdy českého muzikálu.        

Na jedinečném koncertu vystoupí Lucie Bílá, Daniel Hůlka, Josef Vojtek, Marian Vojtko, Helena Vondráčková, Petr Kolář, Jan Kopečný, Vojtěch Drahokoupil, Michaela Gemrotová, Radka Fišarová a další. 

Za doprovodu více než stočlenného orchestru se zaposloucháte do největších hitů z muzikálů Dracula, Monte Cristo, Golem, Noc na Karlštejně, Kleopatra, Tři mušketýři, Angelika a Muž se železnou maskou.

 „V Čechách jsou prakticky dva legendární skladatelé muzikálů, a to Karel Svoboda a Michal David. Rozhodli jsme se uspořádat tento koncert a spojit dvě věci - poctu s charitou. Tento jedinečný koncert bude poctou těmto dvěma velikánům českých muzikálových árií,“ sdělil nám producent Oldřich Lichtenberg. 

„Jedinečná příležitost jak vidět během jednoho večera největší muzikálové hvězdy a slyšet na jednom podiu ty nejznámější skladby. Prostory O2 areny umožní velkolepou produkci doplněnou tanečními vystoupeními, atraktivní scénou a více než stočlenným orchestrem. Ojedinělá hudební show uspokojí jistě nejen milovníky muzikálů,“ dodává producent Jan Hruška. 

Během koncertu bude předán ředitelce nadace Kapka naděje Vendule Pizingerové finanční dar.  

Vstupenky na tento jedinečný koncert jsou v prodeji v síti Ticketportal a na pokladně Divadla Broadway.