Pivovar Starobrno opět otevírá své brány. Letos třikrát

25.5.2024, 16:00 – 22:00

Po loňské úspěšné premiéře konceptu Zažij pivovar jinak v tomto roce návštěvníky opět čekají celkem tři pivní slavnosti. Uskuteční se vždy o sobotách: 25. května, 22. června a 14. září. Nejbližší květnová akce se bude konat ve spodní části pivovaru se vstupem z ulice Hlinky. Vstup je zdarma, začátek v 16:00 hodin.

Pivovar Starobrno opět otevírá své brány. Letos třikrát
  • Adresa:
    Hlinky 260/12
    Brno 603 00

Návštěvníci jsou zvyklí do Starobrna chodit na hudební vystoupení – a letos se hodně myslelo také na mladší generaci.  Od 17:00 hodin tak zahrají Maniak a Orion, od 19:30 vystoupí DJ Chocolatic a na závěr od 21:00 hodin Tafrob. Na pódiu se uskuteční i další program – například pivní kvíz. Otázky bude pokládat moderátor a soutěžící mohou vyhrát pěkné starobrněnské ceny.

Jako každoročně se budou po celé odpoledne konat i exkurze do výrobních prostor pivovaru. První zájemci s průvodcem se pivovarem projdou hned od 16:30 hodin, poslední prohlídka se na trasu vydá v 19:30 hodin. Exkurze končí degustací v ležáckém sklepě pivovaru a jsou v tento den zdarma. Registrace na místě u hostesek. Více o exkurzích (i mimo pivní slavnost) se dozvíte na www.starobrno.cz.

Letošní rok také startuje úplná novinka, na kterou jsou mnozí zvyklí z hudebních festivalů a dalších akcí. Za pivo a občerstvení ve stáncích přímo v areálu se nebude platit hotovostí, ale kartou nebo čipem, na který si návštěvníci nahrají hotovost na nabíjecím místě.