Vánoční bazar Ani Geislerové a Taťány Vilhelmové letos trhne rekord - přičiní se i Ben Cristovao a frontman Ezyway

19. prosinec 2013, 17:11

Letošní jubilejní 10. ročník Vánočního bazaru pořádaného herečkami Aňou Geislerovou a Taťánou Vilhelmovou vyvrcholí už 20. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny. Na koncertě vystoupí hudební i herecké hvězdy, podpořit dobrou věc svým hlasem přijde také Ben Cristovao a Ezy ze skupiny Ezyway - ti zazpívají (nejen) společný singl Be Mine.

Za Championship Music přijde dobrou věc podpořit Ben Cristovao a frontman Ezy ze skupiny EzyWay. Tihle dva právě v tomto týdnu odpremiérovali společnou píseň Be Mine (můžete slyšet na rádiu Kiss a SPIN), kterou také společně zazpívají plnému sálu Lucerny. Ben s kapelou Ezyway v tento večer vybere také píseň ze svého repertoáru. Půjde o Benovu píseň Tělo či Úžasná - obě dvě jsou jeho úspěšnými singly z letošního roku, na kanále YouTube má každý z nich kolem dvou milionů zhlédnutí.

Koncert nazvaný Snesitelná lehkost pití je už tradičním zakončením Vánočního bazaru v Mokré čtvrti, který již po deset let pořádá Aňa Geislerová, Taťána Vilhelmová a Peter Serge Butko. Vítěžek z akce putuje každý rok na různé zajímavé projekty, které mají lidem v nelehkých životních situacích alespoň na nějaký čas rozzářit život. Tento rok si zmiňovaná trojice klade nemalý cíl - vybrat deset milionů korun. Podpořit je v nelehkém úkolu přijde mnoho dalších hudebních či hereckých hvězd: zmiňme například B-Side s Vojtou Dykem, Anetu Langerovou, Ivanu Chýlkovou, Ondřeje Brzobohatého.

Oblíbený galavečírek Snesitelná lehkost pití vás ideálně naladí po předvánočním stresu na potřebný klidný duch Vánoc - stačí se jen nechat vést (tedy dovést) až do Velkého sálu pražské Lucerny. Několik posledních lístků ještě zbývá, tak neváhejte a připojte se k nám!