Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

ŠKODA Muzeum opět otevřené veřejnosti

6. červenec 2020, 1:10
ŠKODA Muzeum opět otevřené veřejnosti

Navštivte ŠKODA Muzeum a seznamte se s fascinující historií značky ŠKODA sahající až do roku 1895.

Mladoboleslavská automobilka v letošním roce slaví 125. výročí, oslavte ho s námi na výstavě „S tradicí do budoucnosti: 125 let Laurin & Klement / ŠKODA“. Návštěvu muzea je možné obohatit prohlídkou přilehlého depozitáře prototypů a sportovních vozů ŠKODA. Muzeum i depozitář je možné navštívit individuálně, kdykoliv v rámci otevírací doby anebo s průvodcem. Prohlídku s průvodcem si rezervujte na tel. 326 831134 nebo emailem muzeum@skoda-auto.cz.

Prohlídku muzea je také možné zkombinovat s návštěvou Rodného domu Ferdinanda Porscheho ve Vratislavicích nad Nisou – Liberci v rámci kombinovaného vstupného. Stálou expozici doplňuje nová fotovýstava z díla Martina Straky. Mapuje nejpůsobivější momenty vytrvalostního závodu 24 hodin Le Mans z pohledu značky Porsche. Rodný dům je otevřen ve dnech pátek–neděle od 9 do 17 hodin.

Aktuální informace naleznete na: muzeum.skoda-auto.cz