Stand-up komik a herec Jim Gaffigan v Praze!

15.7.2019

Na Grammy čtyřikrát nominovaný komik, herec, spisovatel, producent a otec pěti dětí dokáže zaujmout různorodá publika. O tom svým stand-upem přesvědčí 15. července 2019 pražské Kino Lucerna, kam zavítá v rámci celosvětového turné Quality Time Tour. Svým humorem inspirovaným vlastním otcovstvím, jídlem i zážitky z každodenního života bavil i papeže Františka.

Cena vstupenky: 590 Kč

Jim Gaffigan jako jeden z deseti komiků vůbec vyprodal legendární newyorskou Madison Square Garden. Hlásí se ke katolické víře, i z toho důvodu se ve svých vystoupeních vyhýbá urážlivým vtipům a řadí se tak k takzvaným „čistým“ komikům. Je velkým fanouškem Davida Lettermana nebo Billa Murrayho a vedle svých stand-up speciálů a vlastní částečně autobiografické show produkované ve spolupráci s manželkou Jeannie, má za sebou i několik televizních rolí. Vidět jsme ho mohli v Portlandii, kultovním seriálu Flight of the Conchords od HBO nebo v oblíbené kriminálce Zákon & pořádek.

Komik se také pravidelně objevuje na stříbrném plátně (Tři králové, Superpoldové a další). Rok 2019 je s deseti plánovanými filmy Gaffiganův nejaktivnější. Tři z nich si už odbyly premiéru na filmovém festivalu Sundance (například Troop Zero), a proto si Gaffigan vysloužil přezdívku „král Sundance“. V dubnu také na Amazonu vydává, jako první komik vůbec, svůj speciál. Vloni propůjčil svůj hlas postavě Van Helsinga v animovaném filmu Hotel Transylvania 3.