Chess KEY Room - Únikové hry Praha

Únikové hry v Praze nabízí skvělé hry pro děti, které budou bavit celou rodinu

Únikové hry v Praze nabízí skvělé hry pro děti, které budou bavit celou rodinu

Únikové hry nejen pro děti

Dáte přednost napínavé únikovce Jungle založené na známém filmu Jumanji nebo se raději vydáte získat zpět zlobří bažinu? Případně se můžete ponořit do neuvěřitelných příběhů, které při svých plavbách po mořích zažil Lemuel Gulliver. Pokud jste připraveni podniknout špionážní výlet s Kolumbem, nechte se překvapit na jaký kontinent vás vlny vyplaví.

Jungle

Jungle je celosvětově oblíbená únikovka s velmi vysokým technickým zpracováním. Je postavena na skvělém příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji. Úniková hra obsahuje neotřelé rébusy a hádanky. Všechno do sebe přesně a logicky zapadá. Předpokladem úspěchu je především vzájemná spolupráce celého týmu. Hra vás doslova vtáhne do děje a vy se rázem ocitnete uprostřed divočiny a plné bujné vegetace. A pozor, jakmile jsou kostky vrženy, čas běží a vy už nemůžete utéct. Že chcete ven? Pak musíte hrát dál, rozluštit celé tajemství a zdolat všechny nástrahy. Když vás sevře nepropustná džungle, neutečete. Jediná cesta ven je vyřešit její tajemství. Dokážete to?

Provozuje: TrapAs Mamas s.r.o.

Zlobr

Hra Zlobr je inspirovaná filmem Shrek, který nedobrovolně opustil bažinu a bojoval za svůj vytoužený klid. Na konci své cesty však našel něco, co ani netušil, že hledal. Do řešení šifer se zapojí i ti nejmenší hráči. Jedině vzájemnou spoluprací můžete uspět. Hra je plná moderních šifer, elektronických zámků, ale i nástrah pro zručné prstíky.  Zajímá vás finální rozuzlení Zlobřího příběhu? Tak na co čekáte? Rezervujte hru online, ať o tu legraci nepřijdete!

Provozuje: TrapAs Mamas s.r.o.

Gulliverova cesta

Fikce, sen či realita? Málokdo Gulliverovi věřil, že potkal lidi vysoké jen několik centimetrů, anebo že se naopak v Brobdingnagu ocitl na ostrově obývaném obry. Pokuste se pomoci Gulliverovi jeho příběhy potvrdit třeba tím, že je sami prožijete. Prozkoumejte Gulliverův pokoj. Najděte zápisky z cest, doplňte jeho příběh a přineste důkazy o tom, že si Gulliver vše nevymyslel.

Provozuje: RUNDALL s.r.o.

Kryštof Kolumbus

Ve hře Kryštof Kolumbus se ocitnete se ve Španělském přístavu v 15. století, kde se musíte nepozorovaně dostat na jednu z lodí. A vaším úkolem bude potvrdit králi svědectví o tom, že Kolumbus dosáhl břehů Indie západní cestou. Úkol to nebude vůbec lehký, proto dobře zvolte námořníky do svého týmu.  

Provozuje: RUNDALL s.r.o.

 

Procvičte si mozkové závity, prověřte týmového ducha a užijte si chytrou zábavu. Logika, představivost, šikovnost. To vše v únikových hrách (nejen) pro děti najdete. Úkoly jsou vymyšleny tak, aby si každý přišel na své. Vyberte si téma hry, které je vám nejbližší a hra může začít.

Více informací na www.unikovehryvpraze.cz nebo na facebookovém profilu Chess KEY Room - Únikové hry Praha 

Přijďte se zchladit do pražského podzemí a zažít neuvěřitelná dobrodružství

Přijďte se zchladit do pražského podzemí a zažít neuvěřitelná dobrodružství

Únikovky pro dospělé

Zbožňujete upíří hry? Únikovka Upíří hrobka vás přenese do karlínské krypty, která je opředena děsivým tajemstvím. Nebo můžete zažít napínavé dobrodružství Doupě neřesti, při kterém se dozajista začervenáte. V únikovce Maphia si zase zahrajete doslova o holý život. Tyto a další únikové hry si můžete zahrát na jedné z pražských poboček Únikových her v Praze.

Upíří hrobka

Stoletá voda v roce 2002 odkryla mrazivé tajemství, kterému musíte přijít na zoubek právě vy. Únikovka Upíří hrobka vás přenese do karlínské krypty, která je opředena děsivým tajemstvím. Překvapí vás svou autentickou atmosférou v karlínském sklepení a množstvím šifer, které musíte rozluštit pomocí týmové práce v časovém limitu.
Provozovatel: Mgr. Lucie Zajíčková

Doupě neřesti

Netradiční pojetí únikové hry s lechtivým podtextem a vtipně odlehčených průběhem. Elektronické šifry a předměty, které možná důvěrně znáte. A pokud neznáte, je třeba je vyzkoušet. Můžete nahlédnout do doupěte neřesti. Vyzkoušejte si propriety, se kterými si upíří milenci zkracovali dlouhé chvíle. Možná vás za odměnu čeká i nesmrtelnost. Tato úniková hra s erotickým nádechem je vhodná především pro odvážné páry. Room masterky vás provedou touto hrou s vtipem a nadhledem. Zkusíte to?
Provozovatel: Mgr. Lucie Zajíčková

Maphia

Troufnete si na špinavou prácičku pro mafiánského bosse? Děj se odehrává v Tajném baru se sklenkou něčeho ostřejšího. Nic není, jak se zdá. Součástí hry se stáváte již během samotné rezervace. Žádnou informaci proto nepodceňte a nikomu nevěřte.
Provozovatel: Mgr. Lucie Zajíčková

Agent 007

Vaším úkolem v této únikovce je prověřit prostory vlaku, zda jsou bezpečné. A především zneškodnit bombu. Britská tajná služba vám bude po celou dobu k dispozici, nicméně nejde o oficiální akci a její případný neúspěch je pouze na vás. Více informací dostanete až na nádraží.
Provozuje: RUNDALL s.r.o.

Buddhova stopa

Prozkoumejte mystickou část starodávné Asie, jděte ve stopách Buddhy a objevte nepoznané tajemství ukrývané po tisíce let. Záhadná a dobrodružná cesta začne u stromu poznání. Tajemné dobrodružství na vás čeká.
Provozuje: RUNDALL s.r.o

Al Capone

Obávaného Al Caponeho, mafiánského bosse, zatkla policie ovládaná konkurenčním gangem Bugse Morana a vy se vydáte do Caponeho klubu vyhledat důkazy proti Moranovi. Pomozte Caponemu v době kruté prohibice alkoholu dostat se na svobodu dřív, než dorazí Moranův gang a klub i s vámi zapálí. Odměna za vaši loajálnost se platí doslova zlatem nebo snad životem?
Provozuje: RUNDALL s.r.o

Kryštof Kolombus

Ocitnete se ve španělském přístavu v 15. století, kde se musíte nepozorovaně dostat na jednu z lodí. Jste připraveni podniknout špionážní výlet s Kolumbem? Přijďte si zahrát a zjistěte na jaký kontinent vás vlny vyplaví. Tato mezigenerační hra je vhodná pro všechny věkové kategorie. Zapojíte zde všechny smysly.
Provozuje: RUNDALL s.r.o

Gulliverova cesta

Ponořte se do neuvěřitelných příběhů a prožijte výlet do jiných světů, které při svých plavbách po mořích zažil Lemuel Gulliver a popsal je ve svém deníku. Navštívíte tu 3 světy během jedné hodiny. Prozkoumejte Gulliverův pokoj. Najděte zápisky z cest, doplňte jeho příběh a přineste důkazy o tom, že si Gulliver vše jen nevymyslel.
Provozuje: RUNDALL s.r.o

Úniková hra z pohodlí vašeho domova

V roce 2000 byla slavnostně zakopána časová kapsle. Po 20 letech se opět dostala na světlo světa a odkryla tajné dokumenty s názvem SARS-CoV-2. Jak se do kapsle tyto složky dostaly a co se v nich píše? Zažijte úžasné online dobrodružství v oblasti únikových her. Fascinující hru Šance žít s českými titulky si zahrajete z pohodlí domova, bez ohledu, na jakém místě na planetě se nachází vaši přátelé. Celá online úniková hra je snadno přístupná. Jediné, co potřebujete je kvalitní internetové připojení.

Více informací na www.unikovehryvpraze.cz nebo na facebookovém profilu Chess KEY Room - Únikové hry Praha

Filtr akcí
od:
do:
  • Vhodné také pro
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Zažijte úžasné online dobrodružství přímo z vašeho domova. více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Ocitnete se v Caponeho klubu. Hledejte důkazy, které jsou zde ukryté a dostaňte se ven dříve než dorazí konkurenční Moranův gang a klub... více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Ocitnete se ve Španělském přístavu v 15. století, kde se musíte nepozorovaně dostat na jednu z lodí. Tajemné dobrodružství... více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Ponořte se do neuvěřitelných příběhů a prožijte výlet do jiných světů, které při svých plavbách po mořích zažil Lemuel Gulliver... více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Prozkoumejte mystickou část starodávné Asie. Jděte v Buddhových stopách a objevte nepoznané tajemství ukrývané po tisíce... více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Vedení tajné služby vás pověřilo prověřením vlaku a zneškodněním bomby. Instrukce se dozvíte až na nádraží! více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Staňte se mafiánem a hrajte o holý život! Troufnete si na špinavou prácičku pro mafiánského bosse? více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Napínavé dobrodružství, při kterém se dozajista začervenáte. Chcete prolomit ledy? Doupě neřesti je ten správný start. více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Stoletá voda v roce 2002 odkryla mrazivé tajemství, kterému musíte přijít na zoubek právě vy! Velké množství šifer vás nenechá... více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Je na čase získat zpět zlobří bažinu! Nebude to ale žádná pohádka, v cestě vám stojí spousta nástrah kouzelného světa. Zdoláte... více
15.7.2023 – 31.8.2024, 23:59
Když vás sevře nepropustná džungle, neutečete. Jediná cesta ven je vyřešit její tajemství. Dokážete to? Máme pro vás jednu ze... více