43. SILMET Rally Příbram 2024

26.7.2024 – 27.7.2024, 23:59

Poslední červencovou sobotu se uskuteční již 43. ročník Silmet Rally Příbram. Naše domácí rally se pojede v obdobném formátu, jako v loňském roce, a to jak z hlediska harmonogramu, tak i tratí rychlostních zkoušek.

Cena vstupenky: na jednotlivých RZ Kč

„Na tratích se snažíme zrealizovat ještě nějaké dílčí změny, ale osvědčený koncept 4 rychlostních zkoušek převážně na Sedlčansku se dvěma průjezdy v rámci dvou etap zůstane zachován. Myslíme, že tento systém na jednodenních soutěžích, je u jezdců nejvíce oblíbený“, říká ředitel soutěže Ing. Pavel Štípek a dodává: „Moc si vážíme dlouhodobé podpory obcí dotčených tratěmi rychlostních zkoušek“

43. SILMET Rally Příbram se uskuteční jako závod:

Rallysprint série
Pohár 2+
AUTOKLUB Rallysprint série v rally historických automobilů
Pohár mládeže
Rally Legend

V pátek 26.7.2024 se opět vybrané posádky představí na předstartovní show na Náměstí TGM v Příbrami a závodit se začne v sobotu 27.7.2024 se startem na témže místě. Servisní zóna bude na letišti v Dlouhé Lhotě, stejně jako umístění ředitelství na stejném letišti, v areálu firmy Cavok.

Věříme, že si cestu na příbramskou rally najde nejen početné a rozmanité startovní pole, kde bychom rádi přivítali i nějaké to WRC, ale i hojná účast diváků a fanoušků rally.