Centrum Babylon Liberec

  • Adresa:
    Nitranská 415/1
    Liberec 460 12

Otevírací doba Centrum Babylon Liberec

Centrum Babylon Liberec je hotelový, zábavný a kongresový komplex nacházející se v centru města Liberec. Centrum Babylon Liberec nabízí spousty služeb, můžete se zde ubytovat v hotelu a zajít si do restaurace, užít si aquapark, lunapark, laser game, golfový simulátor, bowling, iQPark, labyrint nebo si zajít na wellnes. Pro hráče pokeru se zde nachází také Poker Club Babylon. Konají se zde také nejrůznější programy a akce.

Ceník zdejších služeb je velmi široký a záleží na tom, co přesně chcete v Babylonu Liberec podniknout. U spousty aktivit je možné využít skupinové slevy. Služby v Babylonu Liberec mají velmi kladné recenze od svých návštěvníků.

Doprava k Centrum Babylon Liberec je přes umístění ve středu města bez problémová, lze využít jak vlastní automobil tak městskou dopravu a vlakové spoje. Parkování u Centrum Babylon Liberec je zařízeno krytým parkovištěm, první hodina je zdarma, každá následující je za poplatek 20,- Kč. Celodenní parkovací místo je pro návštěvníky za 160,- Kč, pro hotelové hosty 120,- Kč.