Svátek zamilovaných v Centru Černý Most

1.2.2024 – 29.2.2024, 23:59

Speciální program pro všechny zamilované (a nejen pro ně) si na první polovinu února připravilo nákupní Centrum Černý Most. Od 1. do 14. února zde mohou zákazníci zvěčnit svoji lásku ve stylovém fotokoutku na Centrálním náměstí a také se zapojit do soutěže o hodnotné ceny. Svoji drahou polovičku pak mohou návštěvníci obdarovat exkluzivní dárkovou kartou vydanou speciálně u příležitosti letošního svátku zamilovaných.

Centrální náměstí v Centru Černý Most se v období od 1. do 14. února doslova zahalí romantikou. Návštěvníci si zde budou moci pořídit originální fotografii s valentýnskou tematikou a ve dnech 13. a 14. února vyvrcholí program soutěžemi o hodnotné ceny, jako dárkové karty Centra Černý Most, partnerské karty a slevové vouchery pro členy věrnostního programu a také okamžitým tiskem romantické fotky z Instaxu. Valentýnská fotostěna zůstane na Centrálním náměstí i po svátku zamilovaných. V průběhu valentýnského období budou soutěže probíhat také online. Návštěvníci se ve Valentýnském parku mohou těšit také na lahodné občerstvení a nápoje od Starbucks a cukrárny Globus.

Hlavním tahákem letošního svátku zamilovaných je limitovaná edice dárkové karty Centra Černý Most, která bude k dispozici pro prvních tisíc návštěvníků na valentýnských infostáncích v Centru Černý Most. Díky stylové dárkové kartě získají zákazníci nejen hodnotný a exkluzivní dárek pro svůj protějšek, ale také možnost zapojit se do soutěže o další velmi atraktivní ceny. Navíc každý zákazník, který nabije kartičku částkou 1 400 korun a výše, získá ještě navíc originální valentýnskou pozornost ve formě dárku.

Více informací o valentýnském programu najdete na webových stránkách.