Vánoční Becherovka v akci – adventní víkendy ve Varech!

1.12.2023 – 31.12.2023, 23:59

Vánoce jsou obdobím radosti a časem tradic. Co by to bylo za Vánoce bez těch malých rituálů, které nás spojují s rodinou a přáteli? Máme pro vás několik tipů na dárky a drinky z karlovarské Becherovky, která neodmyslitelně na vánoční tabuli patří! Zahřejte se lahodným horkým punčem a užijte si předvánoční čas v lázeňském městě společně s návštěvou muzea The Home of Becherovka v prostorách bývalé továrny v samém srdci Karlových Varů.

Těšit se můžete na zábavnou prohlídku historickou a interaktivní expozicí s degustací, která vám odhalí příběh nejznámějšího českého likéru z bylin a koření. Klikněte ZDE pro rezervaci vstupenek a pojďte s námi objevit svět Becherovky.

Víte, jak vypadala vůbec první láhev Becherovky? Tak právě tuto i další historické láhve a jedinečné předměty, které patřily rodině Becherů, si můžete v muzejní části prohlédnout.

Při návštěvě poznáte Becherovku opravdu zblízka, nasajete vůni bylin a koření, ochutnáte karlovarskou vodu, která se používá k výrobě a pomocí VR brýlí se ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky vás čeká komentovaná degustace produktů z portfolia továrny Jan Becher. Navíc si můžete každý adventní víkend k prohlídce zakoupit lahodný Becherovka Punch za akční cenu 50 Kč.

Po prohlídce můžete nakoupit ve firemní prodejně, která má otevřeno každý den až do Vánoc. Mimo lahví zde najdete i různé dárkové předměty a oblečení, které potěší každého fanouška karlovarského bitteru. Novinkou je jedinečná láhev Becherovky s vlastním textem, která je dokonalým dárkem pro vaše blízké nebo krásnou vzpomínkou na návštěvu Karlových Varů.

Necháváte si návštěvu až na léto? Namíchejte si lahodný punč z Becherovky doma podle našeho receptu a dárky vyberte na eshop.becherovka.com. Na zdraví!