Sir Rod Stewart přiveze své turné Global Hits do Prahy

3.7.2024, 20:00 – 22:00

Rod Stewart: Jsem upřímně nadšený, že se vrátím a vystoupím pro své skvělé přátele v Praze, kde vám předvedu své největší hity – a samozřejmě nebude chybět ani spousta napínavých překvapení! 

Cena vstupenky: 1990-3390 Kč
Sir Rod Stewart přiveze své turné Global Hits do Prahy
  • Adresa:
    Ocelářská 460/2
    Praha 9 19000

Rod Stewart je jedním z nejprodávanějších umělců v historii hudebních nahrávek, podle odhadů se po celém světě prodalo 250 milionů desek a singlů. Jeho písně včetně celosvětových hitů jako „Maggie May“, „Da Ya Think I’m Sexy“, „Baby Jane“, „The First Cut Is The Deepest“, „I Don’t Want To Talk About It“, „Tonight’s The Night“, „You Are In My Heart“, „Hot Legs“, „Forever Young“ a „Sailing“. Kromě brilantního živého vystoupení Rod Stewart nadchne své fanoušky již pět desetiletí.

Jeho charakteristický hlas, styl a autorství písní přesáhly všechny žánry populární hudby, od rocku, folku, soulu, R&B až po Great American Songbook; je tak jednou z mála hvězd, která se těšila z alb, jež se umisťovala na předních příčkách hitparád po celé desetiletí své kariéry. Získal nespočet nejvyšších ocenění v oboru, mezi nimiž nechybí dvě uvedení do Rock and Rollové síně slávy, cena zakladatelů ASCAP za písňovou tvorbu, autor bestsellerů New York Times, Grammy™ Living Legend a v roce 2016 se oficiálně stal „Sirem Rodem Stewartem“ poté, co byl v Buckinghamském paláci pasován na rytíře za své zásluhy v oblasti hudby a charity.