Jízda vlakem s Valenta Rail je zážitkem, na který nikdy nezapomenete

14. listopad 2023, 11:53
Jízda vlakem s Valenta Rail je zážitkem, na který nikdy nezapomenete

Pokud si chcete užít netradiční jízdu vlakem, neváhejte a vyberte si k tomu firmu Valenta Rail. Firma provozuje železniční dopravu na dráze celostátní, na dráhách regionálních a vybraných vlečkách. Zajistí pro vás přepravu osob i nákladu, obsluhu nakládkového místa, vlečky či pracovní vlak.

Hledáte netradiční prostor pro firemní akci, vánoční večírek, narozeninovou oslavu či rozlučku se svobodou? Valenta Rail má více než 15 let zkušeností s eventy na české železnici. Specializuje se na pořádání společenských akcí, firemních večírků a narozeninových oslav v zážitkových vlacích. Zajistí pronájem vlakové soupravy na klíč. Možné je si objednat krátké programy na 3 hodiny, ale i na celý den.

Připraví vám kompletní catering na míru včetně obsluhy, vybavení a dekorace. Společnost poskytuje cateringové služby pro soukromé akce, od rodinných oslav po velké firemní večírky. Na výběr budete mít prvotřídních produkty od lokálních dodavatelů. Welcome drink na přivítání je samozřejmostí. Zajistí také hostesky nebo třeba harmonikáře.

Soukromý vlakový spoj vám poskytne privátní akci a originalitu, netradiční prostředí a naprosté soukromí. Stylová retro souprava navodí přátelskou atmosféru a stmelí kolektiv. Moderní vlak je zajímavou alternativou ke klasickému konferenčnímu prostředí.

Můžete si pronajmout některou z těchto vlakových souprav: parní lokomotivy a historické motorové, moderní rychlé elektrické lokomotivy, stylové barové, bufetové a jídelní vozy, moderní vozy k sezení 1. a 2. třídy, nostalgické vozy k sezení 3. třídy, konferenční a salonní vozy, lehátkové a lůžkové vagony, retro motoráčky a služební a zavazadlové vozy.

Oblíbené trasy

Historický motorový vlak vás zaveze na královský hrad Křivoklát, kde si můžete dát svařené víno v hradním šenku. Vánoční jízda je prosincovou jízdou historického rychlíku dolním a horním Posázavím s vůní svařáku. Je zařazen barový vůz s hudebním doprovodem. Oblíbená je také jízda na železniční vlečku Velkolomu Čertovy schody spojená s exkurzí do Koněpruských jeskyní a návštěvou muzea filmu Ostře sledované vlaky. Rychlík z Prahy do Harrachova na prohlídku sklárny, hornického skanzenu a Mumlavského vodopádu je jistě také krásným zážitkem. Jedná se o jízda po jediné české ozubnicové trati. Potěší vás výlet historickým vlakem do hornického města Kutná Hora s památkovou rezervací zapsanou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Na trase s názvem malá Velká a Malá Amerika prozkoumáte vápencové lomy kousek za Prahou, podíváte se k zatopenému lomu a projdete podzemní štolou. Karlštejnský expres je zas pohodlná expresní doprava vlakem z centra Prahy bez zastavení na akci vinobraní. Při jízdě zvané Pražské tunely a mosty se vydáte na okružní jízdu Prahou za zvuku legendárního motoru k6s310dr lokomotivy 751 “Bardotka”. Projedete odstavným nádražím Praha jih. Do Týnu nad Vltavou vás pak zaveze Retro rychlík, se zajížďkou na předávací kolejiště jaderné elektrárny Temelín. Jedním z výletů je Zvláštní rychlík z Prahy do Kořenova na setkání lokomotiv řady 730, vedený lokomotivou 730.601 společnosti Skanska. Toto je jen krátký výčet toho, kam se můžete podívat. Výběr je opravdu veliký, stačí si jen vybrat nebo trasu sami navrhnout. Nic není nemožné!

Více informací na https://valenta-rail.cz/

22.6.2024
Výlet historickým vlakem do hornického města s památkovou rezervací zapsanou na seznamu UNESCO. 30. ročník akce Královské stříbření. více
22.6.2024 – 23.6.2024, 23:59
Cestujte s námi v čase - zažijte slávu lucemburské Kutné Hory. Čeká vás středověký víkend v královském horním městě,... více
7.9.2024
Výlet retro vlakem na největší slavnosti chmele a piva v EU. Jízda po pražském Semmeringu a Buštěhradské dráze. Pivovary. UNESCO. více