Ta pravá divočina na vás čeká v pražské herničce TANZANIA PARK

21. květen 2024, 14:36
Ta pravá divočina na vás čeká v pražské herničce TANZANIA PARK

Parádní herničku TANZANIA PARK naleznete na východě Prahy, v Horních Měcholupech.

 

Vaše dětičky budou přímo nadšené, zažijí tu totiž velké dobrodružství. V zábavním parku na ploše přes 1 200 m² naleznete různorodé herní prvky, které potěší děti všech věkových skupin, i ty nejmenší. 

Je zde k dispozici více jak 30 atrakcí. Jsou zde tobogány a skluzavky, prolézačky s překážkami, velký labyrint, balónkový bazén či houpačky. Dále si tu děti mohou vyzkoušet střílecí děla na míčky, zahopsat si na trampolínách nebo se projet na závodním okruhu na tříkolkách a odrážedlech.  

Velmi oblíbenou zábavou je i naše interaktivní tabule Multiball, kterou najdete pouze u nás v herně.

Víceposchoďové prolézačky jsou úžasné v tom, že jsou příjemně měkké, a i když zde dítě zakopne, uklouzne nebo se netrefí a šlápne vedle, pád ho bolet nebude a spadne do měkkého. Pro ty nejmenší je zde speciální koutek uzpůsobený jejich dovednostem.

Rodiče si zde mohou pohrát se svými dětmi, prolézačky jsou uzpůsobeny tak, aby v nich prošel i dospělý a mohl tak doprovodit své dítko. Pokud už máte dítě samostatné, můžete si v klidu dát kávu a usednout k jednomu ze stolečků, ze kterých se vám naskytne výhled na celou hernu. Herna je dostatečně velká, aby v nich děti vydržely skotačit celý den, ale ne zas tak velká, aby se v ní ztrácely. Děti se tak vyřádí a rodiče si v klidu popovídají.

Můžete si zde vybrat z velkého množství kvalitního občerstvení, které je uzpůsobeno dětem. Není to tedy jen přehlídka smaženého, najdete tu také zdravé svačinky a chutné pokrmy.

Všechny atrakce jsou umístěny v interiéru, a tak se nemusíte bát nepřízně počasí.

Každý týden také pořádáme akce v rámci našeho programu Hravé středy, kde se můžete těšit na zábavu s animátory, vždy na jiné téma. Děti si zatancují, zahrají si tematické hry a také dostanou prostor vyjádřit svou kreativitu. U nás se nikdy nudit nebudete!

Pokud byste chtěli udělat radost svému dítěti narozeninovou oslavou, nechte to na nás. Zařídíme pro vás výzdobu dle vašeho přání z vybrané nabídky, dále pro vás připravíme občerstvení i nápoje. Celou nabídku najdete v našem narozeninovém formuláři.

TANZANIA PARK

adresa: Veronské náměstí 403, Praha, 109 00
telefon: +420 720 415 602 
e-mail: [email protected]
objednávka narozeninových oslav: [email protected]

www.tanzania-park.cz