Skalka family park. Zábava a dobrodružství na každém kroku!

9. duben 2024, 8:05
Skalka family park. Zábava a dobrodružství na každém kroku!

V létě areál Skalky nabízí až 50 zábavných atrakcí. Během teplých měsíců se děti vydovádějí v našem vodním světě, dětském hřišti s prolézačkami, v lanovém centrum, anebo na vzduchových trampolínách. Malí i velcí se zde zabaví na kolotočích, tubingu nebo při hraní adventure golfu. Oblíbenou atrakcí zejména pro teenagery je virtuální realita, která nabízí virtuální brýle a auto simulátor. Nejen děti, ale i rodiče si užijí zábavné odpoledne při oblíbeném rýžování zlata nebo mohou s dětmi objevovat krásy pirátské zátoky s dominantou repliky pirátského korábu s názvem Skaláčkova Perla. Za nepříznivého počasí lze využít hop arénu, která disponuje 16 trampolínami a oblíbený krytý autodrom, vláček a skákací hrady.

V prostorech areálu se nachází i horská dráha zvaná Dragon, kde si užijí adrenalinovou jízdu i dospělí. Dominantou areálu je však obrovské prolézací centrum s názvem Skaláčkova Velryba, kde se zabaví, jak děti, tak i rodiče. A co třeba Skaláčkovo kolo, Indiánská stezka (prolézací centrum), anebo létající sloni?

Malebná zoo je vhodná pro rodiny s dětmi na kouzelnou procházku. Jedná se o kontaktní zoopark, což znamená, že si každý může zvířátka pohladit či nakrmit speciálním krmivem dostupným na pokladně. Ve stínu stromů se nachází venkovní Skaláčkovo bludiště a také zvonička. V našem zooparku naleznete také velkou NOVINKU, a to SVĚTOVÉ MOSTY. Představte si repliku Golden Gate Bridge, anebo kamenného mostu z Itálie. Kromě světových mostů se můžete projít také po jelení lávce, lávce po stopách zvířat, anebo si projít cestu za princeznou.

V červnu 2024 u nás přibude nové dětská zóna, a tou je BRÁNA DO MINULOSTI – SVĚT DINOSAURŮ!

Pokud si lámete hlavu, jak se postarat o děti v období letních prázdnin, tak Vám nabízíme řešení. Skalka family park nabízí jedinečnou možnost letních příměstských táborů s různorodou tématikou.

Během zimních měsíců si v areálu budete připadat jako na horách. Areál nabízí sjezdovku o délce 350 metrů, dětský skipark a kopec s délkou přes 100 metrů s dětským pásem a vlekem. Krom klasických lyží a snowboardu mohou děti z kopce jezdit také na bobech či sáňkách. Pro začátečníky je připraven malý dětský svah, kde se naučí lyžovat každý malý nadšenec. Areál nabízí také zastřešené umělé chlazené kluziště, kde si mohou všichni zabruslit v jakémkoliv počasí. Disponujeme také půjčovnou lyží, bruslí a k dispozici jsou také lyžařské kurzy a lekce lyžování, bruslení a snowboardu.

Skalka family park

adresa: Vřesina 907, 742 85 Ostrava – Vřesina
telefon: 599 520 840
e-mail: [email protected]

https://www.skalkaostrava.cz/uvodni-stranka/