Skalka family park

1. březen 2022, 18:05
Skalka family park

Skalka family park je unikátním zábavním parkem a ideálním místem k trávení aktivního volného času i odpočinku pro rodiny s dětmi. Areál se nachází na okraji Ostravy přímo v srdci přírody.

V létě areál nabízí více než 40 zábavných atrakcí. Malí i velcí se zde zabaví na vodních atrakcích, kolotočích, tubingu nebo při hraní minigolfu. Oblíbenou atrakcí je virtuální realita. Nejen děti, ale i rodiče si užijí zábavu při rýžování zlata nebo mohou s dětmi objevovat krásy pirátské zátoky s dominantou repliky pirátského korábu s názvem Skaláčkova Perla. Za nepříznivého počasí lze využít HOP arénu, která disponuje 16 trampolínami a oblíbený krytý autodrom. V prostorech areálu se nachází i horská dráha zvaná Dragon, kde si užijí adrenalinovou jízdu i dospělí. Pokud si lámete hlavu, jak se postarat o děti v období letních prázdnin? Skalka family park nabízí jedinečnou možnost letních příměstských táborů.

Během zimních měsíců si v areálu budete připadat jako na horách. Areál nabízí 2 sjezdovky o délce 350 metrů, dětský skipark a kopec s délkou přes 100 metrů s dětským pásem a vlekem. Krom klasických lyží a snowboardu mohou děti z kopce jezdit také na bobech či sáňkách. Areál nabízí také kluziště. Skalka disponuje také půjčovnou lyží, bruslí a k dispozici jsou také lyžařské kurzy a lekce lyžování, bruslení a snowboardu.

V areálu můžete celoročně navštívit také minizoo, kde je k vidění více než 100 druhů kontaktních zvířat, které si můžete pohladit či nakrmit.

V roce 2022 pro vás chystáme novinky např. stezku v zoo, která povede ze Stříbrné věže do zvonice v bludišti, unikátní indiánská vesnice v oblacích s 18 domky a nový fotopoint s prehistorickým mamutem.

Skalka family park

adresa: Vřesina 907, 742 85 Ostrava – Vřesina
telefon: 599 520 840
e-mail: [email protected]

https://www.skalkaostrava.cz/uvodni-stranka/