OC Letňany: největší obchodní centrum v Praze a ČR

15. říjen 2014, 13:14
OC Letňany: největší obchodní centrum v Praze a ČR

Obchodní centrum Letňany je ideálním místem pro relaxaci a zábavu, sport a hlavně nakupování v Praze. Centrum nabízí obchody známých světových značek i příjemné restaurace a kavárny.

Vedle příjemného a stylového nakupování nabízí obchodní centrum také multikino CINEMA CITYaquacentrumzimní stadion a kryté tenisové kurty pro aktivní trávení volného času. Při nakupování v obchodním centru oceníte dětský koutek Letňánek pro ty nejmenší s pravidelným programem.

Pohodlně autem i autobusem

Při návštěvě obchodního centra lze využít více než 3000 bezplatných parkovacích míst, anebo bezplatnou autobusovou linku Obchodního centra Letňany.

Obchody – nakupování v Praze na ploše přes 125 000 m2

Obchodní centrum Letňany nabízí přes 180 obchodů známých světových značek na ploše přes 125 000 m2, kde si každý při nakupování najde obchod, který mu vyhovuje. Největší zastoupení v centru mají obchody s módou a módními doplňky. Obchodní centrum nabízí také bohatý výběr obuvi, sportovního zboží, hraček a zboží pro zdraví a krásu.

Kdo chce obdarovat někoho blízkého najde v obchodním centru ten pravý dárek. Možná mu padne do oka právě něco z obchodů s hodinkami a klenoty.

V obchodním centru jsou zastoupeni i mobilní operátoři a obchody s elektronikou.

Nábytek můžete vybírat v největším obchodním domě s nábytkem KIKA v České republice a pokud Vám bude ještě něco chybět, najdete to v hypermarketu TESCO, který je otevřený nonstop.

Služby – obchodní centrum nabízí ideální prostředí k nakupování

Nakupování si v oblasti služeb obchodního centra můžete zpříjemnit v květinářství, cestovní kanceláři, čistírně, kadeřnictví nebo opravně obuvi. V centru je dále možné nechat si navrhnout a vyrobit skříně nebo přinést k zabalení dárky. Pokud potřebujete pro nakupování hotovost, můžete si ji vybrat v jednom z mnoha bankomatů většiny českých bank.

Chuťové buňky potěší kavárny a restaurace Food Courtu i mimo něj.

Příznivci filmové zábavy rádi zavítají do multikina. Sportovcům je k dispozici aquacentrum, zimní stadion a kryté tenisové kurty. Své děti můžete během nakupování bez obav svěřit do péče dětského koutku Letňánek, kde se o ně postarají proškolené pečovatelky.

 

 

Otevřeno každý den 10.00-21.00

Tesco Hypermarket
ne-čt: 6.00-21.00, pá-so: 6.00-22.00

www stránky