Pražská ska-reggae-rocková parta Mr. Loco přichází s písní Tancuj

30. červen 2023, 9:48
Pražská ska-reggae-rocková parta Mr. Loco přichází s písní Tancuj

Mr. Loco přichází se zbrusu novou písní a spolu s ní představuje i nový videoklip.

Skladba se jmenuje „Tancuj“, nese se v dravě energickém rytmu a její vizuální podoba ztvárňuje ztřeštěnou podívanou plnou nadsázky a překvapení. Video se natáčelo koncem května v krásném prostředí hotelu Astra v malé vesničce Srby.

„Balkánskej sen je dynamická písníčka plná energie, s rockovou atmosférou, nosnou melodií a jasným refrénovým poselstvím:  „Tancuj, tancuj, jestli život je ti milý“  je slogan, který nenechá žádného posluchače sedět v koutě.

Za videoklipem stojí osvědčený režisér Adam Štrojsa, který má na kontě videoklipy předních českých umělců, včetně klipů pro kapelu Wohnout. Celý scénář vznikal několik měsíců a u natáčení byl početný tým filmové společnosti STROP media. Hlavní roli si zahrál herec Roman Mrázik, který zde exceluje svým hereckým výkonem. Za kamerou stál zkušený Lubomír Krupka.

„S Adamem jsme se o natočení klipu bavili už nějakou dobu, pouze se čekalo na to, až budeme mít s kapelou tu správnou písníčku k natočení.  To se stalo začátkem roku a vznikla píseň Balkánskej sen. “Adam umí tak jak málokdo vystihnout atmosféru písničky a přenést ji do vizuální podoby,“ popisuje vznik klipu zpěvák kapely Filip Flusser a dodává, že spolupráce s Adamem je příjemná a nese se v pohodové atmosféře.