Na HighJumpu zahrají PSH, 58G, United Flavour Sound System nebo Markee Ledge, zakladatel Kosheen. Skoky předvede i světový rekordman!

15. červenec 2022, 23:18
Na HighJumpu zahrají PSH, 58G, United Flavour Sound System nebo Markee Ledge, zakladatel Kosheen. Skoky předvede i světový rekordman!

Konání již 23. ročníku legendární akce HighJump v bývalém žulovém lomu v obci Hřiměždice se pomalu ale jistě blíží. Už v termínu 5.-6. srpna si okolo skal a zatopeného lomu dají dostaveníčko přední světoví skokané a skokanky do vody z extrémních výšek. Ti předvedou své umění při skocích z výšky více než 20 metrů. Na hudební Desperados stage vystoupí skupiny PSH, Fast Food Orchestra, 58G nebo United Flavour Sound System. Vstupenky za výhodné ceny lze kupovat v síti Ticketstream.

Dechberoucí skoky, unikátní atmosféra přírodní pool party, hudební koncerty a bohatý doprovodný program. Tak by se dala letní akce v Hřiměždicích ve stručnosti charakterizovat. Mezi skokanskými hvězdami, které do lomu letos dorazí, je například světový rekordman ve skoku do vody Laso Schaller ze Švýcarska, známý svým skokem z výšky více než 59 metrů. Celkem se mohou fanoušci těšit na skokanskou show v podání více než 50 skokanů a skokanek. Favoritkou bude například havajská skokanka Genevieve Bradley, která je součástí světové skokanské série Red Bull Cliffdiving. A právě Havaj je tématem letošního HighJumpu. Organizátoři tak chtějí vzdát hold kolébce extrémního sportu cliffdiving.

Co by to bylo za HighJump bez hudebního programu. Na několika podiích zahrají djs i známé kapely. Hlavní Desperados Stage představí legendární hip hopovou skupinu PSH, svoji porci reggae a ska představí Fast Food Orchestra, fresh sound současného rapu zahrají 58G a United Flavour Sound System představí fúzi mezi rnb, world music a hip hopem. Prostě pořádná porce zábavy s vychlazeným pivem vyostřeným tequilou Desperados.

Na další hudební stage, pod taktovkou Prima Cool, zahrají přední tuzemští djové se zahraničním hostem. Tím je dj a producent Markee Ledge, který je jedním za zakladatelů a producentů legendárních Kosheen. Dále se představí například dj Akvamen, Lillou, Madelaine, Schwing, Chocky nebo Petr K.

A k vidění bude i další doprovodný program. Tím budou například oblíbené placáky do vody, flyboard, air show seskoku padákem přímo do lomu, exhibice na U rampě a návštěvníci budou mít také možnost skoku do nafukovacího pytle. Ve food zóně budou připraveny stánky s vybranými specialitami.

Vstupenky na HighJump jsou k dispozici v síti Ticketstream za výhodnou cenu. Více info na www.highjump.cz