Kouzelné Vánoce s Národním divadlem Brno

16. listopad 2022, 9:55
Kouzelné Vánoce s Národním divadlem Brno

Vánoce, pohádky a dárky k sobě neodmyslitelně patří, proto Národní divadlo Brno připravilo jako dárek k Vánocům předplatné, které má tolik variant, jako je jehličí na vánočním stromku. Je nové, ale přitom chutná tak známě jako bramborový salát od babičky. Koupit si ho je jednodušší než ulovit kapra. A za pohádkové ceny!

Předplatitelské skupiny jsou pojmenovány dle atributů (symbolů), které všichni znají z oblíbených českých pohádek. Skupina Vánoční střevíček je sestavena z baletu, činohry a opery, stejně, jako každé princezně padne jiný střevíček. Obdarovaní tak dostanou tu nejlepší ochutnávku ze všech tří souborů v NdB. Vybrané tituly patří mezi osvědčené divadelní hity, které milují diváci po celém světě.

Skupina Vánoční jablíčko potěší zejména milovníky oper. V pohádce se zlá královna chtěla jablkem zbavit konkurence na poli krásy. Opera NdB široko daleko konkurenci nemá, proto darováním této skupiny nikdo nikoho neotráví, ale naopak!

Vánoční růže je dárek, který bodne, pokud chcete darovat emoce. V nejznámější pohádce se jí král s královnou chtějí zbavit, aby jejich dcera neusnula na věky. Vy se růže nezbavujte, ale pořiďte ji jako ideální dárek. V tomto předplatném jsme vybrali ty nejvelkolepější baletní, činoherní a operní příběhy o lásce, které naše divadlo nabízí.

Skupina Vánoční hvězda rozzáří obličeje vámi obdarovaných spokojeným úsměvem, protože dostanou výběr těch nejlepších komedií činoherního souboru. Pokud chcete darovat smích, věnujte Vánoční hvězdu.

Symbolem Rodinného předplatného je tříhlavý drak. Každá jeho hlava se sice dívá jinam, ale tělo má společný cíl. Snažili jsme se rodinné předplatné navrhnout tak, aby všechny hlavy rodiny mohly bok po boku sledovat nejlepší rodinná představení a společně také dosáhly cíle: Pobavit se!

Předplatné Kouzelné Vánoce je již v prodeji a je možné ho koupit od 449 Kč. Každý prodejní den dostane pátý a desátý zákazník dárek od našich partnerů: společnosti GOLDWELL, nakladatelství Jota nebo vydavatelství Opus Musicum. Předplatné koupíte na webu ndbrno.cz https://www.ndbrno.cz/predplatne-k-vanocum/, v Zákaznickém centru NdB https://www.ndbrno.cz/prodej-vstupenek/prodejni-mista/ a divadle Reduta.

Více informací na www.ndbrno.cz anebo na tel.: 542 158 233

Nebudete-li si vědět rady, jaké předplatné vybrat, přijďte se zeptat našich dramaturgů, kteří vám budou v úterý 6. prosince od 14:00 do 18:00 k dispozici na akci nazvané „Setkání s dramaturgy NdB“ https://setkanisdramaturgy.cz/, ale pozor, je nutné si rezervovat termín.

 

Předplatné jako dárek k Vánocům jsme vytvořili tak, abyste mohli obdarovat opravdu každého. Pořiďte svým blízkým k Vánocům to nejlepší z divadelního Brna!