Budování úspěšných týmů - nová kniha Jan Mühlfeita

8. listopad 2022, 19:25
Budování úspěšných týmů - nová kniha Jan Mühlfeita

Budování vztahů v týmu se podle Jana Mühlfeita dotýká každého z nás

Jan Mühlfeit, bývalý prezident Microsoftu pro Evropu, kouč úspěšných manažerů i sportovců a bývalý kapitán české basketbalové reprezentace a konzultant v leadershipu Pavel Pumprla spojili síly.
Jaká je role lídra, jak najít osobní vizi a misi, budovat zdravé vztahy v týmu, využít talent každého jednotlivce nebo jak dosáhnout cílů i
za ztížených podmínek… Odpovědi nejen na tyto otázky můžete čerpat ze zkušeností dvou úspěšných lídrů, kteří ve své knize shrnují
čtivou formou praktických rad a reálných případů zásady pro budování úspěšných týmů.

Jan Mühlfeit
Globální stratég, kouč a mentor, jehož osobním posláním je pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím na celém světě odemknout svůj lidský potenciál. Má za sebou úspěšné budování týmů a organizací během dlouhé kariéry v Microsoftu, kde působil na různých vedoucích pozicích. Na základě svých zkušeností vytvořil zcela unikátní metodiku pro jednotlivce i týmy zaměřenou na hledání a objevení vlastní výjimečnosti. Tento kurz Jan Mühlfeit vyučuje v soukromém i veřejném sektoru po celém světě, koučuje vrcholové manažery z mnoha zemí. V roce 2017 vyšla jeho kniha Pozitivní leader, ve které shrnuje své dlouholeté zkušenosti z vedení týmů. O rok později se svou spolupracovnicí Katkou Novotnou připravil knihu Odemykání dětského potenciálu. Ta vychází z jeho úspěšných kurzů a seminářů, v nichž pomáhá rodičům odhalit skryté talenty potomků. Podtitul knihy zní: Každé dítě je originál. Ve spolupráci s Katkou připravil i publikaci Rodina jako tým, v níž se věnují rozvoji potenciálu členů rodiny a učí je, jak navzájem spolupracovat tak, aby rodina jako celek dosáhla maximální harmonie a úspěchu. 
Ve své knize Budování úspěšných týmů spojil síly s bývalým kapitánem české basketbalové reprezentace a konzultantem v oblasti leadershipu Pavlem Pumprlou.


Pavel Pumprla
Bývalý kapitán basketbalové reprezentace ČR nyní působí jako inspirativní speaker a konzultant v oblasti leadershipu a fungování týmů. Více než 15 let se pohyboval ve světě profesionálního sportu a cenné lekce z tohoto prostředí převádí právě do své nynější práce ve firemním prostředí. Pavel je také zakladatelem projektu Athletes PRO, který má za cíl pomáhat sportovcům s osobním rozvojem a přípravou na jejich tzv. druhou kariéru, která je čeká po ukončení té sportovní.