Bonusy do online casina může získat každý

25. březen 2023, 6:26
Bonusy do online casina může získat každý

Chystáte se na koncert, festival nebo jedete na výstavu? Stačí už jen nasednout do vlaku, do autobusu nebo si někam zaletět. Ale jak nějak zábavně využít volný čas při cestě? Třeba s mobilem v ruce, však to znáte. Víte, že si právě v takové chvíli můžete užít spoustu legrace například návštěvou online casina? Tedy pokud je vám více než 18 let. A aby vás to bavilo hodně, můžete využívat nejrůznější bonusy. Protože bonusy do online casina může získat každý.

Napětí a vzrušení

Třeba si troufnete na horor do kina, možná hrajete únikové hry, třeba si užíváte adrenalinové zábavy při seskoku padákem. Ale podobné zážitky vám může přinést i dobrodružství při online sázkách. Online sázky ale nejsou pro každého. Je známé, že hazardní hry mohou vyvolat závislost a v žádném případě nejsou cestou k zázračnému zbohatnutí. To vůbec ne. Mají být jen alternativní zábavou k vašim jiným činnostem.

Rozumné hraní funguje

Hrát se ale dá i bezpečně a bez závislosti. A většinou k tomu kromě zdravého rozumu stačí dodržovat pár základních pravidel jako je:

 • nikdy nevsázet částky, které si nemůžete dovolit prohrát,
 • nikdy se kvůli hře nezadlužovat,
 • hrát bez stresu a v pohodě,
 • nastavit si denní limity sázek ale i času, který u hry chcete strávit,
 • opravdu se bavit,
 • hrát podle pravidel poskytovatele hry,
 • pečlivě si nastudovat pravidla i možná rizika hry.

Nastavení pravidel na míru

Všechny tyto limity i pravidla si navíc můžete sami nastavit při využívání online casina. Těch u nás existuje celá řada a jejich aplikace můžete využívat všude, kde jste připojení k internetu. Takže třeba ve frontě na lístky do kina, nebo o přestávce v divadle, večer před usnutím ve stanu, když jste na výletě nebo cestou v MHD či ve vlaku. Online casina se dají hrát odkudkoli.

Pozor: Myslete na to, že hazardní hry představují riziko vysokých finančních ztrát a také riziko vzniku závislosti. Platí také zákaz hraní hazardních her osobám mladším 18 let. Myslete na to, hrajte s rozumem, kontrolujte svou hru a dodržujte zásady zodpovědného hraní.

Jak online casina fungují?

Online casina přenášejí princip klasických casin do svět internetu. Ale už za nimi nemusíte chodit do hospod nebo kamenných casin. Přitom nabízí v podstatě stejný sortiment her, jako je například:

 • Black Jack,
 • karty,
 • ruleta,
 • herní automaty.

Bonus ke hře

Konkurence nejrůznějších online casin u nás je celkem velká, a proto není divu, že se jednotliví poskytovatelé snaží nabízet lepší služby a výhodnější podmínky, aby si přitáhli nové zákazníky nebo si udrželi ty stávající. Mezi nejúčinnější lákadla pak logicky patří bonusy. Bonusy nebo promo kódy jsou prostředkem, jak se dostat ke spoustě zahrání a vsazení si do her zdarma, bez rizika nebo na zkoušku. Casina pak bonusy nabízí v průběhu využívání jejich aplikace. Některé jsou vázané na nějaké podmínky, některé ne, ale bonusy do online casina může získat každý.

Nejlepší bonusy do online casina

Registrační bonus

Prvním a často také nejžádanějším bonusem je bonus za registraci. Ten nabízí skoro všechny online casina. Nárok na něj pak vzniká tak nějak automaticky, protože bez registrace vlastně ani nemůžete začít hrát. Takže je možné brát to jako odměnu za to, že jste si vybrali právě to konkrétní casino. Jednotlivé nabídky se pak mohou lišit typem registračního bonusu, který může být ve formě peněžní částky připsané na vaše konto, poskytnutím věrnostních bodů nebo poskytnutím volných her a free spinů.

Bonus bez vkladu

Toto lákadlo patří asi mezi ty nejlepší. Jde totiž o to, že bonusy do casina získáte, aniž byste museli plnit podmínky vlastního vkladu. Běžně jsou v podobě free spinů nebo bodů, které můžete získat i během využívání aplikace (tedy nejen po registraci). Často se spojují i s nějakými událostmi, jako jsou vaše narozeniny, výročí založení profilu apod.

Bonus při vkladu

Každému casinu půjde ale především o výdělek, proto se hráče snaží motivovat, aby si na hru vsadili vlastními penězi. Při vkladu určité částky pak poskytují vkladové bonusy. Ty souvisejí s výší vkladu, a proto mohou být i hodně zajímavé. Klidně i ve výši vašeho vlastního vkladu, tedy 100 %.

Nejlepší je projít si podmínky a nabídky jednotlivých online casin ještě před jejich využíváním. Rozhodnete se pak snadněji pro to, které vám bude nejvíce vyhovovat, od kterého můžete získat to nejlepší, a hlavně se seznámíte i s případnými riziky.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.