VYPRODANÝ KONCERT INTERPOL JE PŘESUNUT DO VELKÉHO SÁLU LUCERNY

9.8.2017, 20:00 – 22:00

Po jednání s managementem kapely Interpol se podařilo vyprodaný koncert této americké indie kapely přesunout do velkého sálu Lucerny. Koncert se uskuteční 9.srpna 2017 od 20.hodin, vstupenky za 790,- Kč + poplatky v sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu budou vstupenky za 900,- Kč.

Cena vstupenky: od 790 Kč

Americká indie-rocková skupina Interpol letos slaví 15. výročí zásadního debutu Turn On The Bright Lights. V rámci oslav vyjede kapela v létě na několik exkluzivních shows, na kterých zahraje kompletní debutovou desku. Jsme rádi, že Lucerna Music Bar mezi vybranými místy nechybí! Interpol právě v rodném New Yorku pracují na materiálu na novou desku, jejíž vydání je naplánováno na rok 2018.

Interpol odstartovali svou hvězdnou dráhu v New Yorku v roce 1997. O pět let později kapela podepsala smlouvu s Matador Records a vydala debut Turn On The Bright Lights, který Pitchfork prohlásil deskou roku a magazín NME desku ohodnotil jako 10. nejlepší roku 2002. Za patnáct let od debutu Interpol vydali další 4 alba, která se dostala do Billboard 200 a která se dočkala skvělých hodnocení u kritiků i komerčního úspěchu. Dále se kapela objevila v TV show Davida Lettermana a na prestižních festivalech jako Coachella, Lollapalooza nebo Primavera. Debutu Turn On The Bright Lights se prodalo více jak milion kusů.

S Interpol dorazí do Lucerny jejich krajané Froth

 

Ticketpro