Narozeninový koncert Kláry Kolomazníkové (ex Holki) - Praha

9.10.2024, 19:00 – 23:59

Klára Kolomazníková sólová zpěvačka, kdysi členka dívčí skupiny Holki (1999-2003)

 

Cena vstupenky: 350 Kč

Letos je to 25 let co začala s profesionální kariérou zpěvačky, 20 let co zpívá sólově a pokud se dají dohromady tyto dvě čísla,  vyjde její narozeninové číslo,  které oslaví letos v říjnu . Proto se rozhodla oslavit tyto výročí a narozeniny právě letos trochu  ve větším.  Ikdyž Klára hodně zpívá na různých typech akci po celé ČR a také již několik let akce moderuje, letos se rozhodla uspořádat oslavu pro sebe a své fanoušky trošku v jiném měřítku a to dvěma koncerty rovnou i s kapelou Charlie Band.  Koncerty proběhnou právě v měsíci jejich narozenin,  v říjnu , a to v  Praze a v Brně.  

S kapelou Charlie Band Klára již v minulosti párkrát vystupovala a kvalita této kapely se jí nejen pro tyto koncerty zalíbila i teď. Takže pro další rozšíření její pěvecké kariéry budete moct vidět v budoucnu tuto zpěvačku i se zmíněnou kapelou.  Na jejich koncertech zazní průřez její kariérou.  Samozřejmě i písničky od skupiny Holki, které sama nazývá "Holkoviny". 

Po vydání čtyř sólových alb se můžete dočkat i jejich sólových písní a nebudou chybět i různé coververze . Na koncertech budou i hosté Davide Mattioliskupina MAXÍCIStanislav HložekZdeněk Hrubý, kteří jsou Kláře blízcí nebo ji nějakou formou zasáhli do její kariéry. V průběhu koncertu se bude i promítat a Klára bude mít pro své fanoušky I překvapení, které zatím nechce prozradit . Po skončení koncertu proběhne afterparty ve stylu 90.let, bude hrát legendární DJ Patrik Rokl a možná přijde i ..........

SMS Ticket