KAMEN!CE 2024 - Česká Kamenice

6.6.2024, 12:00 – 8.6.2024

Další ročník hudebního festivalu KAMEN!CE je tady!

 

Cena vstupenky: 400 Kč
KAMEN!CE 2024 - Česká Kamenice
  • Adresa:
    Česká Kamenice 407 21

V rámci letošního programu se můžete opět těšit na spoustu hudebních vystoupení a bohatý doprovodný program, to vše v centru krásného historického města Česká Kamenice.

Co znamená doporučené vstupné?

Náklady související s přípravou festivalu jsou každoročně financovány především z příspěvku Města Česká Kamenice, podpory komerčních partnerů, provozu barů a darů nadací a jednotlivců.

Pro vás, návštěvníky, bylo vstupné na minulé ročníky pouze dobrovolné. Příprava třídenního festivalu je však finančně stále náročnější a my bychom přesto neradi slevovali z našich nároků na kvalitní dramaturgii a z rozšiřování doprovodného programu. Proto jsme se rozhodli nastavit model doporučeného vstupného. 

Pokud vám festival KAMEN!CE, stejně jako nám, připadá jako skvělý projekt a chcete nás podpořit, budeme vděční za vaši finanční podporu v podobě nákupu doporučeného vstupného. Bez vás si totiž tak kvalitní dramaturgii dovolit zkrátka nemůžeme. Na oplátku slibujeme, že uděláme vše proto, aby akce opět splnila vaše očekávání!

Chápu to správně, že se na akci platí vstupné?

Ano, nikdo ho však v otevřených prostorech města kontrolovat nebude. Věříme, že vstupné ve výši 400 Kč budete vnímat pouze jako symbolické v porovnání s tím, že pro vás připravujeme skutečně nabitý program na celý víkend. 

Na program konající se v uzavřených prostorech, tzn. v Domě kultury, v kostele, kapli apod. budeme vstupné kontrolovat a vpouštět tam tedy budeme pouze návštěvníky s návštěvnickým náramkem.

Návštěvnický náramek dostanete ve festivalovém stánku výměnou za zakoupenou vstupenku!

 

Varianta LIMITED EDITION

Pokud byste nás rádi podpořili více, je pro vás připravena varianta vstupného LIMITED EDITION ve výši 1000 Kč. K této vstupence na místě obdržíte ještě speciální festivalové tričko, které nebude k prodeji mezi běžným festivalovým merchem.

K vyzvednutí bude ve festivalovém stánku, kde dostanete také speciální návštěvnický náramek.

A pokud byste nás rádi podpořili ještě více...

...a stali se tak naším partnerem, ozvěte se nám!

Kontakt: [email protected].

Za celý tým Vám moc děkujeme!

SMS Ticket