Bára Basiková & Pačess, Miloš Dodo Doležal

27.4.2024, 19:00 – 23:59

Celý večer zahájí Slaves Of Passion, mladá kapela vyznávající melodický death metal a místní punk rockeři Punkevní Jesvyně.

Cena vstupenky: 380 Kč
Bára Basiková & Pačess, Miloš Dodo Doležal
  • Adresa:
    Drnovice 679 76

Pačess je etablovaná pivně didaktická metalová kapela svérázného pivovarníka, která má na kontě pět nahrávek. Poslední album „Absolutno“ vyšlo na podzim 2023 a bylo více než vřele přijato jak kritikou, tak i fanoušky. Na téhle nahrávce kapela spojila síly s jednou z nejuznávanějších tuzemských zpěvaček Bárou Basikovou a to ve skladbě „Továrny na Absolutno“, kterou doprovodila i videoklipem v režii uznávaného tvůrce klipů Mejly Basela. Bára Basiková se skupinou odehrála dva ojedinělé koncerty a jejich úspěch dal vzniknout další spolupráci. Ta by měla být hmatatelná na jaře příštího roku v podobě alba, které Bára se skupinou nahraje. Tato událost bude podpořena mediální kampaní, videoklipy a několika koncerty.

Miloš Dodo Doležal je legenda československé rockmetalové hudební scény. Proslavil se zejména jako frontman skupiny Vitacit. Působil v mnoha dalších projektech s uznávanými tuzemskými i zahraničními muzikanty. Pravidelně vydává alba a neúnavně koncertuje spolu se svým dlouholetým bubeníkem Pavlem Slechanem a svým synem Milošem, jedním z největších baskytarových talentů posledních let.

Kde: KD Drnovice u Vyškova, Drnovice 1, u Vyškova, Drnovice

SMS Ticket