Transformers: Poslední rytíř

22.8.2017, 11:20 – 27.9.2017, 16:51

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformery bohaté zkušenosti a válce navzdory se spojí s „nepřítelem" Bumblebeem.

Transformers: Poslední rytíř

Jejich společným cílem je nalezení důvodu, proč se Transformers po staletí vracejí na Zemi. Odpověď na tuhle otázku jim může dát významný historik a asi největší teoretický znalec Transformers Edmund Burton (Anthony Hopkins), který věří, že právě v minulosti lze najít klíč k ukončení války a záchraně lidstva. Velmi nesourodou skupinku doplňují ještě krásná oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osiřelá puberťačka Izabella (Isabela Moner), která toho na svůj věk zažila s Transformery až příliš. Je i filmové diváky čeká příběh, který se odehrává v časoprostoru několika set let, na několika kontinentech. Dozví se, k čemu doopravdy sloužily kameny ve Stonehenge, a možná nakonec naleznou i ztraceného Optima Prima.(CinemArt)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller USA, 2017, 151 min

Režie: Michael Bay
Scénář: Art Marcum, Matt Holloway, Ken Nolan Kamera: Jonathan Sela
Hudba: Steve Jablonsky
Hrají: Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Peter Cullen, Isabela Moner, Stanley Tucci, John Turturro, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Jean Dujardin, Jerrod Carmichael, John Goodman, Ken Watanabe, Laura Haddock, John DiMaggio, Graham Curry Producenti: Ian Bryce, Lorenzo di Bonaventura, Tom DeSanto, Don Murphy
Střih: Adam Gerstel, Mark Sanger, Roger Barton, John Refoua
Scénografie: Jeffrey Beecroft Kostýmy: Lisa Lovaas

Transformers: Poslední rytíř