Den Dětí v Lanovém centru PROUD Praha Vysočany

1.6.2024, 13:00 – 19:00

Den dětí se pomalu blíží, a proto bychom Vás chtěli pozvat na jeho oslavu v lanovém centru. V tuto speciální sobotu (1.6.), jsme se pro Vás rozhodli uspořádat akci: K nákupu 6-ti překážek Velká adrenalinová houpačka ZDARMA. Akce platí pro všechny dětské návštěvníky v době otevírací doby centra 13-19.

Den Dětí v Lanovém centru PROUD Praha Vysočany
  • Adresa:
    Rubeška 393/7,
    Praha 9 - Vysočany, 190 00

Lanové centrum nabízí řadu překážek individuálního i týmového charakteru a obří houpačkou (big swing). Díky ojedinělé metodice vedení programu dokážeme nabídnout hodnotný program v osmi-metrové výšce dětem od šesti let až po dospělé třeba desetkrát starší. Své si u nás najdou jak klienti bez zkušenosti s lanovými překážkami, stejně jako zkušení lezci nebo ve výškách se pohybující profesionálové. Mezi programy, které nabízíme patří Lezení bez objednávky, které probíhá během otevírací doby centra (v květnu a červnu máme otevřeno každý víkend a svátek 13-19). Další programy, které nabízíme jsou již na objednávku, program Lanáč, kde si budete mít možnost vyzkoušet všechny druhy překážek, které centrum nabízí.

Další možností je PROUD Challenge, kde dostanete možnost vyzkoušet spojení luštění šifer a adrenalinu během lezení na vysokých lanových překážkách. Pro oslavence, máme připravený program Oslava v Lanáči, která umožní dětem zažít venkovní oslavu spojenou s možností vyzkoušení nízkých a vysokých lanových překážek. Informace o všech programech naleznete na našich webových stránkách.