Jarní proměna značek v Palladiu

21.4.2024 – 30.6.2024, 23:59

Jarní měsíce jsou ve znamení proměn vybraných značek v nákupním centru Palladium v Praze.

Jarní proměna značek v Palladiu
  • Adresa:
    Nám. Republiky 1078/1,
    Praha 1, 110 00

21. dubna 2024 v novém slavnostně otevřela prodejna MOHITO (patro +1). Na zákaznice čeká moderní prodejna s velkým výběrem oblečení pro každou příležitost – od šatů na pracovní schůzku, oficiální galavečer nebo rande až po casual příležitost a volný čas. Značka MOHITO je vytvořená pro opravdové milovnice módy, které mají rády nekonvenční eleganci a pohodlí, nabízí dámské outfity klasických i moderních střihů, různých barev a vzorů s chic lookem podle aktuálních módních světových trendů.

2. května 2024 v novém otevře zákazníky oblíbená dm drogerie markt (metropasáž). Návštěvníci se mohou těšit na nové moderní a příjemné prostředí pro nákup drogerie, dekorativní kosmetiky, produktů pro péči o pokožku, vlasovou kosmetiku, výrobků pro péči o zdraví, zdravé výživy, prostředků pro úklid domácnosti, sortimentu pro vaše děti a chovatelských potřeb. Komfort nakupování zvýší například instalace samoobslužných pokladen. Pro zákazníky bude připravena od 2. května do 5. května 2024 exkluzivní sleva 30 % na dekorativní kosmetiku a laky na nehty. K nákupu navíc zákazníci obdrží pevnou tašku značky dm drogerie markt. 

Na konec června 2024 se chystá dlouho očekávané slavnostní otevření „vlajkové prodejny“ značky RESERVED, která výrazně rozšiřuje svoji prodejní plochu a nově bude působit nejen v přízemí, ale i v patře +1. RESERVED je značka oblečení, která nabízí moderní design inspirovaný světovými trendy od jednoduchých a klasických linií až po módní výstřelky a originální vzory. RESERVED nabídne zákazníkům Palladia široký výběr dámské, pánské a dětské módy.

V novém po rekonstrukci od začátku roku přivítaly návštěvníky Palladia také prodejny značek Baťa, TheNorthFace, Vans, Raiffeisen Bank nebo Albi.

Nákupní centrum Palladium je otevřeno i během nadcházejících svátků:
- 1. května 2024 standardní otevírací doba všech prodejen, parking nonstop
- 8. května 2024 otevřeny jsou všechny restaurace a kavárny a prodejny do 200 m2,

parking nonstop