Lords of the Sound: Music is Coming - Plzeň

Orchestr LORDS OF THE SOUND se vrací do ČR s obnoveným programem Music is coming. „Music is coming“ - to je neuvěřitelná kombinace živého zvuku orchestru, vokálního souboru a skutečné magie, kterých jsou plné vaše oblíbené filmy a počítačové hry v žánru fantasy.

Cena vstupenky: 990-1590 Kč
Lords of the Sound: Music is Coming - Plzeň
  • Adresa:
    Presslova 14
    Plzeň 301 00

V uchvacujícím provedení členů orchestru zazní hudba z těchto slavných filmů a počítačových her: Game of Thrones, The Mandalorian, Vikings, Dune, Harry Potter, The Witcher, Pán prstenů, Wonder Woman, The Chronicles of Narnia, Avatar, Fantastic Beasts, Mad Max, Guardians of the Galaxy, Mortal Kombat, Star Wars, Matrix, The Fifth Element, Pirates of the Caribbean a další.

Tyto filmy se mohou lišit žánrem a dějem, ale všechny spojuje skutečné kouzlo, působící i za hranicemi Bradavic, které orchestr LORDS OF THE SOUND vykouzluje prostřednictvím hudby. Každá nota, každý pohyb dirigenta, každý nástroj umožňuje posluchačům pohroužit se do jiných světů, kde mají své místo pohádky, mýty, draci, nevídaná stvoření, jakož i nadpřirozené síly.

Rozhodně nás navštivte a zažijte plnou sílu živého hudebního proudu!

V programu „Music is Coming“ se představí hudebníci z orchestru, rocková kapela, talentovaní sólisté i vokální soubor.

Slibujeme vám večer nezapomenutelných dojmů a skutečný hudební zázrak!

Celková délka programu koncertu je cca 2,5 hodiny včetně přestávky.