Den Afriky a Josefa Vágnera - Safari park Dvůr Králové

25.5.2024

25. května 2024 si připomeneme Josefa Vágnera v kontextu vzpomínek i otisku, který svou vizionářskou činností zanechal současnosti. Zkušení průvodci a členové Vágnerovy rodiny vás provedou safari parkem a připomenou mnoho mimořádně zajímavých informací ze života legendy dvorského safari parku.

Cena vstupenky: 0-310 Kč

V sobotu 25. května připomeneme legendárního ředitele dvorské zoo Josefa Vágnera a jeho výzam a přínos pro současnou podobu safari parku i dalších evropských zoo, i pro ochranu druhů.

Součástí prohlídka areálu s dcerou Josefa Vágnera Lenkou. Ta bude přímo v tatínkově pracovně ve Vile La Rosa podepisovat I novou knihu Sen safari: Ztracený deník Zdeny Vágnerové, kterou si exkluzivně můžete zakoupit v areálu nebo na e-shopu safari parku.

Těšit se můžete i na výpravy do safari parku s kometářem odborníka na zoologii a dvorskou historii, zaměřenou na Vágnerův chovatelský přínos i otisk do podoby současné zahrady. Chybět nebudou po celý den ani jízdy Africkým safari Josefa Vágnera a Lvím safari se speciálním komentářem.