Radio Kiss Millennium Explosion rozjasní O2 arenu

23.11.2024, 19:00 – 23:00

Po úspěšné premiéře se světový koncept Radio Kiss Millennium Explosion vrací do pražské O2 areny! Tato nezapomenutelná událost, která propojuje fanoušky hudby z milénia s úžasnými umělci, opět nabídne čtyřhodinovou explozi hudby, zábavy a tanečních vzpomínek v sobotu 23. listopadu 2024!

Cena vstupenky: 990-2190 Kč
Radio Kiss Millennium Explosion rozjasní O2 arenu
  • Adresa:
    Ocelářská 460/2
    Praha 9 19000

V programu druhého ročníku úspěšné akce se představí světově proslulý DJ a producent Mike Candyse, talentovaná zpěvačka Kate Ryan nebo chorvatská hvězda Karma. Ta si se svým diskotékovým hitem Sedam Dana získala obrovskou popularitu na české hudební scéně. Ale nejen jejich hity budou znít unikátním večerem, který můžete zažít jen jednou za rok. Celou O2 arenu jistě roztančí ikonický singl Blue (Da Ba Dee) od Eiffel 65 nebo Danzel se svým hitem Pump it. V programu nebude chybět ani energický rap v podání Fatman Scoop či party set Dario G a Guru Josh Project!

Kontinuální show uvedená oblíbenými DJs a moderátory tak jistě nabídne strhující zážitek, jako byla beznadějně vyprodaná premiéra oslavy té nejlepší hudby na přelomu tisíciletí.