Shirley Valentine v Třinci

25.4.2024, 19:00 – 21:00

Komedie o hledání sebe sama je určena nejen ženám středního věku, ale všem, kteří mají rádi dobrou zábavu. Legendární one woman show Simony Stašové naposledy u nás.

Cena vstupenky: 390-650 Kč
Shirley Valentine v Třinci
  • Adresa:
    nám. Svobody 526,
    Třinec, 739 61

Shirley Valentine je jméno dívky, kterou ta současná, čtyřicetiletá matka rodiny a manželka počestného občana, už dávno není.  I  když  se  musí starat hlavně o to, aby život její rodiny žijící v Liverpoolu běžel ve vyježděných kolejích, sny a touhy té dívky, kterou kdysi byla, v ní zůstávají. Snad proto podlehne návrhu své kamarádky a udělá něco, co se od ní neočekává – odjede na dovolenou  do  míst, kde se pěstuje vinná réva, do Řecka. A tam začíná nový život, nové dobrodružství, všechno to, co už považovala za ztracené.

Bravurní komedie o hledání vlastní identity z dílny známého  britského komediografa Willy Russella, jehož muzikál Pokrevní bratři obletěl celý svět, je určena nejen všem ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale i všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu. Navíc je skvěle napsané monodrama, v němž herečka ztvárňuje nejen Shirley, ale zároveň všechny postavy jejího mikrosvěta.


UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY
Inscenace není vhodná pro diváky do 15 let.