Charlie Slavík & The Nightingales - Jazz Dock

16.12.2023, 22:00 – 23:30

Charlie Slavík Revue už více než deset let úspěšně a s obrovským ohlasem představuje domácímu i evropskému publiku rock´n´roll a blues ve všech odstínech těchto uhrančivých žánrů. 

Hudba tohoto kvarteta je nekompromisně pulzující, živelná, hraná s nespoutanou energií. Podobně pestrá a nápaditá je i další z tváří Charlieho Slavíka, tentokrát představovaná ve spojení s charismatickým dámským vokálním triem The Nightingales. To je složeno s výjimečných zpěvaček Terezy Havelkové, Radky Topinkové a Josefíny Čermákové. Převážně autorský reperoár je charakteristickým znakem vystoupení CHSR. Zatím poslední nahrávku A Nice Reminder pořídil frontman kapely s renomovanými americkými hudebníky ve slavném studiu Sound Emporium v Nashville, TN.

Charlie Slavík je skladatel, textař, nejuznávanější hráč na foukací harmoniku v ČR. Jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu, TN, kde postoupil až do semifinále. Jeho schopnost použití nástroje napříč žánry dokládá množství hudebních nosičů, na kterých se jako sólista podílel. Vystupuje s celou řadou domácích i zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA. Na svém kontě má i řadu nahrávak filmové hudby. Je firemním hráčem německé firmy Seydel - nejstaršího výrobce foukacích harmonik na světě.

Charlie Slavík – voc, harm; Jiří Maršíček – g; Jan Svorník – b; Marcus Jurkovič – dr.

Vstupné na sezení 450 Kč, na stání 270 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.