Vánoční ArtFér na Pragovce

3.12.2023, 13:00 – 18:00

Vánoční ArtFér je tady! Přijďte si v neděli 3. prosince od 13 do 18 hodin nakoupit umění nejen pod stromeček přímo od rezidentů/ek Pragovky a dalších vybraných umělců/kyň. Férová platba bude možná pouze v hotovosti.

Jako vždycky nebude chybět ani doprovodný program. Po celou dobu ArtFéru bude probíhat vánoční workshop nejen pro děti, v 17 hodin se malí návštěvníci zaposlouchají do pohádkového vyprávění Justýna Svobody a v 18 hodin pak v prostoru galerie vystoupí nové saxofonové kvarteto MMMM hrající vlastní tvorbu na pomezí experimentální komponované a improvizované hudby. Po dobu celého Artféru budou samozřejmě přístupné také čtyři aktuální výstavy v Pragovka Gallery Ukrytá místa, všem na očích, Deep Time Walk, Overlooked Horizons a Experiment – Boudníkova klika a občerstvit se budete moci v příjemném prostředí Factory Kafe.

Umělci/kyně: Natalia Akovantseva, Jana Babincová, Eva Fajčíková, Oskar Felber, Martina Chloupa, Jana Julínková, Terezie Kusbach Kolářová, Adéla Kostkanová, Martin Lacko, Oldřich Navrátil, Petra Navrátilová, Róbert Palúch, Zuzana Růžičková, Robert Slezák, Michal Synek, Pavel Trnka a další