Lordi v Ostravě

23.4.2024, 20:00 – 23:00

Finská posádka monster LORDI vyrazí na jaře 2024 na Evropské turné k nové desce! V dubnu se představí na dvou koncertech i v ČR!

Cena vstupenky: 850 Kč

Tento charismatický zpívající šéf skupiny LORDI vás nenechá odpočinout od svých hlubokých a temných nápadů a myšlenek a opět vás vezme s sebou na nová, jeho oblíbená, děsivě krásná místa, kde uslyšíte démonické, hymnické melodie naplněné jeho lehkým vtipem a jemnými slovními hříčkami. Čekejte další originální metalové vyprávění „příběhů z hrobky“ mistra Lordiho a jeho pokřivené party!

LORDI to už zdaleka není jen hit „Hard Rock Hallelujah“! Svou pracovitostí a osobitým šarmem se probojovali do světla reflektorů po celé Evropě! Každá jejich show je jiná a každá nezapomenutelná, a to nejen díky stále propracovanějším kostýmům! Nakonec, je to sám pan Lordi, kdo ručně navrhuje a vyrábí kompletní LORDIho šatník, a každý večer mu zabere více než 3 hodiny, než se promění v legendárního monster-mana, který opět hraje hlavní roli v dalším pokračování tohoto metalového trháku!

Kde: Rock and Roll Garage