Skyline ukončí své turné v pražském klubu Roxy

13.12.2023, 19:00 – 22:00

Jedna z našich nejživelnějších elektronických kapel míří do klubů. Ve svém čele má od loňského roku po boku MC Jacoba zpěvačku Nvtvlii.

Cena vstupenky: 481 Kč

Skyline za sebou mají nabité festivalové léto, v jeho kalendáři jim dominoval putovní festival Hrady CZ. Zakládající člen a bubeník kapely Radek Bureš k tomu dodává: „Festivalové léto bylo skvělé, užili jsme si ho maximálně. Jeli jsme všechny zastávky putovního festivalu Hrady CZ, což bylo jako celek pro kapelu určitě hodně přínosný. Rád bych vypíchl i náš srdcový festival Studnice Fest, který má naprosto unikátní atmosféru. Skvěle dopadl i náš sólo koncert na pražské Občanské plovárně, což byl možná i jeden z nejsilnějších koncertů v historii naší kapely vůbec. Jsme rádi, že Naty už zapadla do kapely a na pódiu máme dojem, jako kdybychom spolu hráli odjakživa.“ To potvrzují i slova zpěvačky Nvtvlie, která si léto se Skyline nemůže vynachválit: „Léto jsem si užila jako nikdy! Cítila jsem se ve svém živlu a myslím, že pravidelnost koncertů a různorodost publika mi pomohla se víc otrkat. Je to jiné, když si zahrajete před svými fanoušky, než když stojíte před davem lidí na festivalu. Tato výzva mě bavila! Přes léto jsme nasbírali hodně nových posluchačů a velmi mě těšily zprávy od nich o tom, že jsme jim předali hromadu energie a že děkují za zážitek.“
 
Ve skvělé formě pak Skyline zamíří do klubů. Jejich turné odstartuje v listopadu, a to 10.11. v Plzni. Následovat bude Kladno, Brno, Vroutek, Pardubice a Praha. Povedenou letošní sezónu kapela zakončí svým už tradičním pražským předvánočním mejdanem. Ten letošní se uskuteční v klubu Roxy, který je s historií Skyline pevně spjatý a kam se kapela vrací po několika letech. 
 
Kromě koncertování se Skyline soustředí také na dokončení nové desky, která by měla vyjít v roce 2024. Přesnější datum kapela slibovat zatím nechce. Půjde už o jejich devátou studiovou desku – ovšem první s Nvtvlií. Připomeňme, že kapela letos také vydala dva silné singly - Paralyzed a Go Massive! Přestože je každý z nich žánrově odlišný, za oba si kapela vysloužila skvělé reakce od svých fanoušků. Zmíněné singly zároveň celkem dobře ilustrují, v jakém rozpětí se bude kapela na nové nahrávce pohybovat.