Muzikály naruby v Moravských Budějovicích

17.11.2023, 20:00 – 21:30

Koncertní zábavná show naplněná těmi největšími hity z českých i světových muzikálů. Muzikály Naruby, to je koncert živé kapely, která hraje známe hity tak, jak jste je ještě nikdy neslyšeli.

Přední čeští zpěváci a muzikáloví herci Josef Vágner, Jan Kopečný a Petr Ryšavý zpívají hity nejen z tradičních muzikálů jako jsou Bídníci, Kleopatra, Angelika, Tři mušketýři, ale také z českých hit-muzikálů. V programu tak zní ty největší hity W. Matušky, V. Neckáře, kapely Lucie, J. Ledeckého, K. Gotta, M. Davida, H. Vondráčkové, L. Bílé a dalších. Dle charakteru akce je koncert prokládaný vtipnými historkami ze zákulisí divadla a české hudební scény.

Trio předních zpěváků, muzikálových a seriálových herců – Josef Vágner, Petr Ryšavý, Jan Kopečný – za doprovodu živé kapely hrají ty největší muzikálové hity ve velmi energickém, poutavém a zábavném pojetí. Berte prosím na vědomí, že se nejedná pouze o klasické muzikály, ale v dnešní době hit-muzikálů je koncertní program složený převážně z těch největších hitů V. Neckáře, W. Matušky, K. Gotta, H. Vondráčkové, L. Bílé, J. Ledeckého, kapely Lucie, Olympic, ale také z titulních melodií z Disney filmů jako Lví Král, či Frozen- Ledové Království. 22.10.2022 jsme zcela vyprodali velký sál pražské Lucerny. Koncert exkluzivně točila Česká Televize. Program je vhodný jak na venkovní akce typu městské slavnosti, festivaly, adventní program, ale také na plesy, firemní akce, či jako samostatný koncert.