Lord Of The Rings in Concert - Ostrava

Legendární a fantastický svět hobitů a elfů ožívá díky hudebně-vizuálnímu představení v podání orchestru Lords of The Sound. Dvouhodinový velkolepý koncert za účasti symfonického orchestru, sboru a sólistů!

Cena vstupenky: 790-1790 Kč
Lord Of The Rings in Concert - Ostrava
  • Adresa:
    Ruská 2993
    Ostrava - Vítkovice 703 00

11.2.2024 BRNO, ZonerBobyHall
12.2.2024 HRADEC KRÁLOVÉ, Kongresové centrum Aldis
13.2.2024 ZLÍN, Kongresové centrum Zlín
14.2.2024 OSTRAVA, Multifunkční aula Gong
15.2.2024 PRAHA, Kongresové centrum Praha
18.2.2024ČESKÉ BUDEJOVICE, DK Metropol

Od veselých melodií hobitů až po hrozivé zvuky Mordoru, přes nádherné lyrické písně elfů - Oscarem oceněná hudba Howarda Shorea napsaná pro slavnou filmovou trilogii "Pán prstenů" zazní s novou naléhavostí a znovu vytvoří nezapomenutelnou atmosféru Středozemí.

John Ronald Reuel Tolkien se proslavil po celém světě svým románovým cyklem „Pán prstenů“.

Celý svůj život věnoval „kronice“ své fiktivní říše Středozemí.

Svým nepřekonatelným dílem inspiroval skladatele Howarda Shorea k vytvoření hudebního mistrovského díla, které si vysloužilo nejvyšší hodnocení hudebních kritiků a má miliony obdivovatelů po celém světě.

Orchestr LordsoftheSound je dlouholetým ctitelem epických hudebních témat a neustále přináší radost evropskému publiku jasnými a nezapomenutelnými koncerty, včetně hudby slavných filmových skladatelů, jako jsou Hans Zimmer, RaminJavadi,Klaus Badelt, James Howard a jiní.

"Nastal okamžik, kdy vám s potěšením představujeme hudební příběh "Lord oftheRings in Concert". Těšíme se na vás na živém koncertu nejslavnější ságy světa!"

Celková délka koncertního programu je asi 2 h30 min včetně přestávky.