In Extremo vystoupí ve Zlíně

12.3.2023, 20:00 – 22:00

In Extremo a jejich muzika nezná hranic! Tito němečtí průkopníci středověkého metalu rozdávají energii, radost a dobrou náladu po světě už víc jak čtvrt století. Na svých cestách, které vedly od Ruska přes Mexiko až po Japonsko se setkali vždy s nekonečnou pohostinností, milým přijetím a dobrými nápoji různých druhů.

Cena vstupenky: 790 Kč
In Extremo vystoupí ve Zlíně
  • Adresa:
    Tyršovo nábřeží 5497
    Zlín 760 01

Další, tentokrát evropské turné, naplánované na jaro 2023, jen logickým důsledkem této jejich zahraniční historie. Zařiďte si dopravu, ať si můžete dát aspoň půllitr svého oblíbeného moku a doražte se pobavit a zapařit s IN EXTREMO na neopakovatelný, nezapomenutelný metalový večer! V ČR se uskuteční jen jeden jejich večírek – ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café, 12. března 2023!

IN EXTREMO se vypracovali od akustického tria až po jednu z nejúspěšnějších německých rockových kapel. Od nápadu, tvrdé práce, neochvějné víry až po několik Top 10 a tři alba, které dosáhly na číslo 1 v Německu. Ke kapele už tak nějak patří vyprodaná tour a jejich fanouškovská základna patří k těm nejvěrnějším vůbec. IN EXTREMO způsobili absolutní průlom ve svém žánru! Hrají od roku 1995 a tato sympatická šestice stále nemá dost! Přijďte se přesvědčit! 12. 3. 2023 do Masters of Rock Café ve ZLÍNĚ!