Za lachtany přes celý svět. Navštivte zlínskou Zoo

28.2.2023 – 31.3.2023, 23:59

Zahrajte si unikátní venkovní únikovku v krásném prostředí Zoo Lešná.

Během hry, která netradičním způsobem propojuje svět kolem nás s vymoženostmi chytrých telefonů, se budete snažit najít všechny indicie, vyluštit nejednu hádanku a dojít zdárně až ke konci s co nejvíce body. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti vašich blízkých.

Na využití voucheru máte celý 1 rok!

SLEVA 10% PŘI POUŽÍTÍ SLEVOVÉHO KÓDU VYLETNIK10

Populace lachtana hřivnatého se za poslední léta drasticky snížila. Přes všechny snahy vědců celého světa není dosud jasné, proč se to děje. Váš vědecký tým získal peníze a letíte do Chile k největší ze zbylých lachtaních kolonií na světě. Odeberete další vzorky a z jejich analýzy zjistíte fantastický objev! Něco, na co nikdo před vámi ještě nepřišel. Možná, že dokážete populaci lachtanů zachránit!

Musíte však zdárně procestovat celý svět! Najdete lék pro lachtany ve vesnici kmene KONSO v Africe? Nebo v Himalájích v Asii? Možná budete muset jet až do Austrálie pod stolové hory. A tak jako tak bude vaše cesta končit tam, kde začala, v Jižní Americe.

Otevírací doba Zoo Lešná

Leden, únor 8.30–16.00

Březen  8.30–17.00

Duben–září  8.30–18.00

Říjen  8.30–17.00

Listopad, prosinec 8.30–16.00

Ujistěte se prosím, že hru stíháte v rámci otevírací doby Zoo Lešná! Během zimní sezóny mohou být některé části zoo uzavřeny, což může ovlivnit průběh hry, ale hru však lze dohrát.