Nebesa - Divadlo BRAVO!

Úspěšný akrobatický muzikál NEBESA, který byl na Letní scéně Divadla BRAVO! v Anežském klášteře vyprodaný se dočká uvedení přímo v divadle. Nebeské spojení Losers Cirque Company, 420PEOPLE a Maranatha Gospel Choir si můžete vychutnat v pražském Braníku hned ve 4 termínech. Ten první je 25.10.

Nebesa - Divadlo BRAVO!
  • Adresa:
    Branická 411/63,
    Praha-Braník, 147 00

Dechberoucí akrobatické triky, působivé taneční výkony, živá rajská hudba, která se dotkne vašich srdcí, a strhující příběh o lásce tak intenzivní, že naruší zajetý pozemský i nebeský řád.

 

NEBESA / AKROBATICKÝ MUZIKÁL
PREMIÉRA 30.KVĚTNA 2022

O PROJEKTU 

Losers Cirque Company pro svůj nový projekt spojili síly s věhlasnou taneční skupinou 420PEOPLE a pěveckým sborem Maranatha Gospel Choir a připravují svěží, dosud nerealizovanou formu originálního akrobatického muzikálu. Nebesa budou mít premiéru 30. května 2022 v gotických zahradách Kláštera sv. Anežky České ve správě Národní galerie Praha.

PŘÍBĚH

Strážní andělé mají náročnou práci. Každý den dostávají na starost jednoho smrtelníka, kterého drobnými či většími zásahy chrání před tím, aby si ublížil. Kdo smrtelníky andělům přiděluje, to ví jen Bůh. Jednomu z andělů jsou rigidní nebeská pravidla příliš těsná. Pekelně ho štve systém, který mu nedovoluje lidem skutečně pomoct, ale jen hasit jejich banální problémy. Poté, co se do jednoho “obyčejného člověka” zamiluje, je připraven klidně i rozpoutat v nebi revoluci.

V roli “šéfa” nebeského korporátu se představí Jiří Korn v alternaci s Petrem Jeništou.
 
Scénář: Matěj Randár, Petr Horníček, Václav Kuneš
Dramaturgie: Matěj Randár
Režie: Petr Horníček
Choreografie: Václav Kuneš
Hudba: Brian Fentress, Josefina Horníčková
Kostýmní výtvarník: Lucie Červíková
Scéna: Petr Horníček, Matěj Ovsík
Light design: Michael Bláha
Zvuk: Karel Mařík
Produkce: United Arts
 
Anděl REBEL: Simona Machovičová
Smrtelník: Jindřich Panský
Šéf nebe, kazatel: Jiří Korn / Petr Jeništa
Andělé: Adam Rameš, Michal Toman, Michaela Kadlčíková / Francesca Amante, Kristýna Stránská, Martina Illichová
Sbor: Maranatha Gospel Choir

Termíny