U malého Glena bar - restaurant - jazz & blues club

2. únor 2023, 10:16
U malého Glena bar - restaurant - jazz & blues club

Najdete nás v malebném centru Malé Strany. U Malého Glena je již 27 LET (od roku 1995), díky nabídce kvalitních jídel I nápojů, své neformální, uvolněné atmosféře a zejména živým koncertům, považován za jeden z nejzajímavějších a nejautentičtějších podniků v Praze.

V uvolněné atmosféře naší restaurace podáváme jak obědy, tak i pozdní večeře. Jako jedni z mála na Malé straně podáváme jídla až do 23.30h! Veškeré produkty a ingredience, které zpracováváme, vybíráme tak, aby splnily nejpřísnější kritéria. Stejně tak pečlivě dbáme na výběr dodavatelů, kteří vždy patří k těm nejlepším ve svém oboru.

Útulnou atmosféru interiéru v nedávno zrekonstruovaném barokním domě podtrhuje vstřícná obsluha, obsáhlé menu a zejména pestrá nabídka špičkových jazzových, bluesových i mezižánrových koncertů v podání předních, zejména domácích, ale i zahraničních hudebníků.

Obsluha v klubu je neformální – jak jídla, tak nápoje servírujeme před i v průběhu koncertů.

Hudební klub vyniká intimní atmosférou – na rozdíl od jiných klubů zde zažijete hudbu skutečně z bezprostřední blízkosti. Neformální setkáni s těmi nejlepšími hudebníky jsou u nás každodenní realitou. Oceňují nás nejen naši hosté, místní a zahraniční špičkový jazzoví a bluesoví hudebníci,  posluchači tohoto hudebního žánru, ale i prestižní mezinárodní média, např. The New York Times, Observer, Guardian, Chicago Tribune,  či turistické publikace a populární servery (Tripadvisor, Time Out Prague, Let´s Go Europe...).

U malého Glena

adresa: Karmelitská 23, 118 00 Praha 1
telefon: +420 257 531 717 nebo 603 161 950
e-mail: [email protected]
www.instagram.com/umalehoglena
www.facebook.com/UMalehoGlena

www.malyglen.cz