Kulturní centrum Průhon, Kulturní dům Bílá Hora, Sokolovna Řepy

21. prosinec 2022, 12:17
Kulturní centrum Průhon, Kulturní dům Bílá Hora, Sokolovna Řepy

Moderně zrekonstruované Kulturní centrum Průhon láká návštěvníky nejen svými nádhernými prostory, ale především nepřeberným množstvím kulturních programů a akcí. Široká nabídka zahrnuje také zájmové a vzdělávací kurzy, které ocení nejen děti, ale i dospělí

Součástí kulturního centra jsou výstavní prostory galerie, společenský sál, pohybový sál, keramická dílna, čtyři hudebny, zvuková zkušebna a také dvě školící místnosti.

Vzhledem k rozmanitým možnostem využití prostorů slouží prostory nejen pro účely kulturního centra, ale také k pronájmu, ať už pro soukromé nebo firemní účely. V přízemí KC Průhon mohou návštěvníci zavítat do knihovny, kde je čeká neustále aktualizovaný výběr knih.

V rámci celé budovy je zajištěn bezbariérový přístup a v prvním patře je návštěvníkům k dispozici Kindlotéka Amazonu (tablety, čtečky a posezení).

KC Průhon zřizuje další centra – Kulturní dům Bílá Hora a Sokolovna Řepy.

KD Bílá Hora nabízí kulturní pořady pro děti i dospělé, kurzy pro děti, pronájem prostor a součástí budovy je i příjemná cafeterie/restaurace s moderním interiérem. V létě je na zahrádce možné posedět u altánku s grilem a pro děti je otevřené přilehlé hřiště.

Sokolovna Řepy se pyšní krásnými zrekonstruovanými prostory, které si zachovaly historickou atmosféru. Během roku zde můžete najít spoustu kulturních akcí všeho druhu. Ve velkém sále se tak konají celovečerní plesy, divadla a další. Prostory jsou nabízeny i k pronájmu soukromých akcí.

You Tube kanál najdete na odkaze zde: www.youtube.com/@kulturnicentrumpruhon8709

Kulturní centrum Průhon, příspěvková organizace

adresa: Socháňova 1220/27, 163 00 Praha 6 – Řepy
telefon: +420 724 773 024
e-mail.: [email protected]

www.pruhon.cz

 Foto: ©archiv KC Průhon