Upozornění

Přátelé, je to špatné, většina akcí je opět zrušena. Ověřte si raději přímo u pořadatelů jak je to s plánovanými akcemi, některé se budou vysílat v live streamech, jiné jsou posunuty, nebo zcela zrušeny. Bohužel v této situaci nemůžeme ručit za správnost termínů a dostupnosti akcí uvedených na kdykde.cz. Díky za pochopení.

Fun Arena

20. září 2019, 13:45
Fun Arena

Fun Arena je prostor mnoha podob – organizujeme zábavné eventy, promítání filmů, koncerty, přednášky i workshopy. Kromě toho si u nás můžete vyzkoušet Paintball, Airsoft, Nerf, Extreme archery a spoustu dalších aktivit. Také u nás naleznete RE-PLAY studio - perfektně vybavené televizní studio, nejmodernější počítačovou hernu a konferenční místnost v jednom.

Ale Fun Arena není jen centrem zábavy a relaxu – jedná se o nádherný industriální prostor s duší a bohatou historií... Aréna se nachází v srdci areálu bývalého Nuselského pivovaru, který je současně, od roku 2000, národní kulturní památkou. V posledních letech byl nejen areál, ale i přímo náš prostor využíván filmaři a herci světového formátu. Po současném hřišti - Vietnam se například procházela Angelina Jolie a James McAvoy při natáčení snímku WANTED (ve filmu se jednalo o místnost ozdravných lázní) nebo například na současném sportovním hřišti natáčel Tim Burton reklamu na hodinky Timex.

Fun Arena

adresa: Bělehradská 7/13,140 00 Praha
telefon: +420 777 099 099
email: [email protected]

www.funarena.cz

Akce Fun Areny