Americká skupina Metallica dnes ohlásila, že v létě příštího roku zavítá se svojí unikátní show Metallica By Request také do České republiky.

4. prosinec 2013, 16:55
Americká skupina Metallica dnes ohlásila, že v létě příštího roku zavítá se svojí unikátní show Metallica By Request také do České republiky.

8.července na Aerodrome Festivalu vzdá poctu tuzemským fanouškům koncertem, o jehož programu rozhodne samo české publikum.

Všichni příznivci kapely, kteří si zakoupí vstupenku přes internet, budou moci zvolit svůj setlist snů z více než 140 skladeb, které Metallica dosud nahrála. Sedmnáct písní, které dostanou od českého publika nejvíce hlasů, doplní skupina na tradiční (osmnáctiskladbovou) délku jejích koncertů sama a to zbrusu novou nahrávkou! Průběh hlasování i finální setlist mohou fanoušci sledovat na www.metallica.com

"Už se nemůžeme dočkat, až příští rok na několik týdnů opustíme studio a vyrazíme načerpat energii mezi své fanoušky na koncerty" řekl Lars Ulrich. "Myslím, že to bude zábavné, když program sestaví naši fanoušci. Navíc mně jako člověku, který naše setlisty zpravidla dává dohromady, to hodně uleví". dodává s úsměvem Ulrich.

Přednostní prodej vstupenek pro fanoušky (registrované na www.metallica.com) bude zahájen 4.12. v 9 hodin exkluzivně na www.eventim.cz/aerodrome-metallica. Od 9 hodin následujícího dne budou lístky k dispozici široké veřejnosti v sítích Eventim i Ticketportal v ceně 1490 korun k běžnému stání a 1990 k stání u pódia.

Více na www.metallica.com, www.aerodrome.cz, www.eventim.cz/aerodrome-metallica a www.ticketportal.cz

zdroj: archiv skupiny Metallica