ELB: Regensburg Legionäre (DE) vs. Draci Brno (CZ) - Brno

15.5.2024, 19:00 – 23:59

První souboj ELB je tu a do YD arény přijedou Legionáři z Regensburgu! Tým, který má 5 titulů domácích šampionů. Mimo to dokázali také loni již po sedmé vyhrát Německý pohár. Těšíme se na vás ve YD Aréně. 

Cena vstupenky: 249 Kč

Co můžete očekávat na našich zápasech?

  • Moderní stadion: Draci mají tu čest vlastnit jeden z nejmodernějších stadionů v Evropě. Zde se spojuje vášeň pro baseball, skvělá zábava a moderní technologie, což zaručuje, že se na našem sportovišti budete cítit jako výjimečný host.
  • Setkání s hráči: Naši hráči jsou ochotni potěšit fanoušky společnou fotkou, podpisem na kartičku nebo baseballový míč. Získáte tak jedinečnou památku.
  • Zážitek z blízka: S obrovskou LED televizí budete moci sledovat akci z hřiště ve všech detailních záběrech, a díky DJi a komentátorům budete vždy v obraze o průběhu zápasu.
  • Zábava pro celou rodinu: Událost je vhodná pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi. Fanoušci, kteří se obléknou do klubových barev, vezmousi s sebou buben nebo frkačku, jsou u nás vřele vítáni. A pokud to ty nejmenší nebude bavit, můžou se přesunout na dětské hřistě :)
  • Super jídlo a pití: Naši fanoušci si mohou vychutnat z výběru sudených i teplých jidel a osvěžujících nápojů, včetně obsluhy až na vaše místo - pro permanentky u stolů.
SMS Ticket