Kubišová a Přenosilová revival - Karlovy Vary

21.5.2024, 19:30 – 23:59

Pro 60. léta se vžilo označení Zlatá šedesátá.

 

Cena vstupenky: 200 Kč

Jde o období narůstající uvolněnosti, hravosti, postupného uvolňování cenzury, otevírání hranic a toužebného očekávání lepších zítřků. Svoboda byla cítit na každém kroku. V této uvolněné společenské atmosféře v naší zemi vznikaly nezapomenutelné a krásné písničky, které známe z repertoáru Y. Přenosilové, M. Kubišové a dalších interpretů. Staly se z nich českým publikem milované songy. V období šedesátých let vznikalo rovněž mnoho nezapomenutelných songů mimo hranice naší domoviny, např. skupiny Rolling Stones, které na prknech Husovky zazní. 
Kapelu Marta Kubišová a Yvonne Přenosilová revival tvoří muzikanti karlovarské hudební scény, kteří prošli mnohými hudebními formacemi. 
A ještě jedno velké překvapení se tento večer chystá.
Jako hosté vystoupí zakladatelé legendární karlovarské skupiny Metronom, kapelník Ivan Šendera, hráč na klávesové nástroje, skladatel a aranžér, a zpěvák, dnes by se řeklo frontman Metronomu, pan Petr Šendera, se kterými si společně připomeneme několik písniček z dobového repertoáru Metronomu.
Přijďte a staňte se součástí nezapomenutelného večera s muzikanty, zpěvačkou se zajímavě zabarveným altem, zpěváky a také krásnými tanečnicemi.

SMS Ticket