SUHR Offline Plzeň: Co kandidáty zajímá při změně práce - Plzeň

28.2.2024, 9:00 – 23:59

Co jsou pro kandidáty hlavní důvody pro změnu práce? Co by je naopak motivovalo zůstat u současného zaměstnavatele? Jaké benefity v dnešní době dávají smysl a které už nezaujmou?  

Cena vstupenky: 290 Kč

Tyto otázky si kladli headhunteři z iRecruit, Luděk Kantor a Ondřej Hajský. A odpovědi zjistili v průzkumu u stovek kandidátů, manažerů i specialistů. 

Výsledky průzkumu během naší akce nejen představí, ale následovat bude i moderovaná panelová diskuze, kde si nasdílíme už konkrétní zkušenosti: tématem bude mimo jiné motivace kandidátů, podoba výběrek a doporučení pro nás, HR komunitu.

Přednášející:

Luděk Kantor

Luděk je vystudovaný strojař a zároveň politolog. Kromě náboru se věnuje vystupování ve veřejném prostoru na témata personalistiky, trhu práce a jeho budoucího vývoje. Po práci rád sleduje hokejovou NHL a jako příznivec National Geographic s chutí vyrazí do přírody. Jeho vášní je sbírání historických stavebnic LEGO.
 

Ondřej Hajský

Ondra se po letech v manažerských rolích se vrátil k řemeslu - propojování klientů s nejvhodnějšími kandidáty. Naplňuje ho, když po letech vidí doporučeného člověka, jak dále u jeho klienta profesně roste. Organizuje také mezioborové vzdělávací meetupy pro specialisty. Energii často dobíjí s rodinou na horách.

Více informací najdete zde: https://www.irecruit.cz/cz/o-nas/

SMS Ticket